Plastinės chirurgijos alternatyvos

ChirurgijaKaip ir anksčiau, taip ir šiandien plastine chirurgija yra vertinama labai prieštaringai. Vieni teigia, kad tai pagalba tiems, kurie varžo save dėl įvairių kompleksų, kiti teigia, kad tai yra didelis blogis darkantis žmogaus natūralumą, o treti bando žiūrėti tolerantiškai ir labiau yra linkę pabrėžti naudingas sveikatai būtinas procedūras. Vis dėlto, kintant mados tendencijoms pasaulyje ir grožio suvokimui, priversta kisti ir plastinė chirurgija, kuri šiandien taip pat siekia natūralumo. Nors skamba išties paradoksaliai, tačiau vis daugiau moterų renkasi alternatyvas skalpeliui ir plastikos chirurgų reikalauja kuo natūralesnio efekto.

Botulino injekcijos

Šiandien vis daugiau moterų bei vyrų vietoj skalpelio renkasi adatas. Ką tai reiškia? Odos patempimo ir raukšlių lyginimo procedūra taip pat efektyvi ir naudojant botulino injekcijas, kurios užpildo raukšlelių vietas taip suteikdamos lygesnį odos efektą. Nors chirurginis odos patempimas ir ilgaamžiškesnė procedūra, tačiau injekcijos išties yra mažiau skausminga bei pigesnė procedūra. Gerai atlikta botulino injekcija gali atrodyti ypatingai natūraliai. Anksčiau injekcijos buvusios madingos daugiausiai lūpų padidinimui, šiandien naudojamos tiek raukšlėms, tiek ir sėdmenų ar kitų kūno vietų didinimui.

Mezoterapija

Mezoterapija išties yra daug natūralesnė ir net naudinga procedūra, kurios efektas lyginamas su profesionalia ir natūraliai atrodančia plastine chirurgija. Kuo ji skiriasi nuo botulino injekcijų? Visų pirmiausia tai, jog mezoterapijios injekcijos yra individualiai pagaminamos iš įvairių reikalingų odai medžiagų (mineralų ir kt.) pagal norimą pasiekti efektą ar odos būklę. Tam, kad pasiekti natūraliausią efektą šią procedūrą reikia atlikti apie 10 kartų, todėl jos kaina savaime tampa gan aukšta. Tačiau rezultate gaunamas efektas tenkina kiekvieną – natūralus atjaunėjimas be skalpelio ne tik ilgam laikui, tačiau ir sveikai odai.

Nors plastine chirurgija iš esmės keičia žmogų, tačiau svarbu savęs paklausti ar pokyčiai yra išties blogai, jei jie daro tave laimingu? Kiekvienas žmogus nori išsaugoti savo jaunystę ir pasipriešinti senėjimo procesams, todėl įvairios plastinės chirurgijos alternatyvos šiandien gali padėti tapti tokios išvaizdos, kokia jus puošė seniau. 21a. tai tampa ne smerktinu dalyku, tačiau realia ir nepavojinga galimybe, kurios geidė visos kartos.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>