10 priežasčių, kodėl jums reikia BMW 330

BMW 330 yra gerai įrengtas

BRC330 automobilyje įrengta daug saugos funkcijų, tokių kaip kruizo kontrolė, lietaus jutiklis ir priekiniai žibintai, kurie seka kelią. Be to, galinio stiklo valytuvas veikia skirtingais greičio nustatymais, priklausomai nuo sąlygų. 330 taip pat turi įspėjimo apie padangų slėgį sistemą ir "Start/Stop" funkciją, padedančią taupyti degalus. 330 standartinėje įrangoje taip pat yra "Bluetooth" ryšys, šešių diskų CD keitiklis, radijo imtuvas ir garso valdymo įtaisai ant vairo. Be to, savo 330-ajame automobilyje galite įsidiegti keletą papildomų priedų, pavyzdžiui, integruotą navigacijos sistemą, parkavimo jutiklius ir atbulinės eigos kamerą. Galite nuspręsti, kokio tipo sėdynės geriausiai tinka jums ir jūsų gyvenimo būdui. Taip pat galite rinktis mechaninę ir automatinę pavarų dėžę arba pasirinkti kabrioletą ar visų varančiųjų ratų variantą. Plačiau: https://lt.brcauto.eu/automobilis/c826044-bmw-330-3.0l-automatine tik kokybiški BMW automobiliai.

Tai saugus automobilis

Ar žinojote, kad BMW 330d buvo įvertintas penkiomis žvaigždutėmis visose vertinimo kategorijose? Tai reiškia, kad tai vienas saugiausių automobilių keliuose. Kad išlaikytų šį įvertinimą, BMW 3 serija atlieka griežtus visų savo automobilių bandymus, siekdama užtikrinti, kad jie atitiktų aukščiausius saugumo standartus. O BMW 330 yra saugus automobilis ne tik dėl savo savybių, bet ir dėl to, kaip jis pagamintas. BMW inžinieriai daug dėmesio skiria detalėms, kai kalbama apie saugumą. Pavyzdžiui, jie pasirūpina, kad saugos diržų juostos būtų pagamintos iš itin patvarių medžiagų. Taip užtikrinama, kad saugos diržas išliktų veiksmingas net ir po daugelio naudojimo metų.

Geriausias savo klasėje pajėgumas ir patogumas

330-ajame automobilyje gali patogiai įsitaisyti penki suaugusieji. Be to, jis turi didelę bagažinę, kurioje telpa daugybė lagaminų ir krepšių. Taigi, jei ketinate vykti į šeimos kelionę, į bagažinę lengvai sutalpinsite visų bagažą ir savo kelionės reikmenis. Jei reikia vežti didesnius daiktus, galines sėdynes galima nulenkti. Taip lengvai galėsite vežti didelius daiktus, pavyzdžiui, dviračius ar sodo techniką. 330 automobilio salonas yra didelis ir platus. Tai reiškia, kad galinių sėdynių keleiviams lieka daug vietos kojoms ir galvai. Sėdynės taip pat labai patogios. Jos pasižymi ergonomiška konstrukcija, todėl vairuojant išlaikoma taisyklinga laikysena.

Atrodo puikiai

Vos pamatę gatvėje BMW330, žinote, kad atvykote. Tai automobilis, kuris sukurtas ne tik tam, kad nuvežtų jus iš vienos vietos į kitą, bet ir tam, kad padarytų įspūdį. O kadangi galima rinktis iš daugybės variantų, BMW 3 yra toks pat unikalus automobilis, kaip ir jo savininkas. Be bendro automobilio dizaino, yra keletas savybių, kuriomis 330 išsiskiria iš kitų.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>