Žiemos laikas: kokį kremą veidui pasirinkti?

Veido kremaiŽiema tikrai paskatina susirūpinti savo plaukais bei oda, todėl galima pastebėti, jog priemonės šaltuoju metu naudojamos visai kitokios nei vasaros metu. Žinoma, galbūt ne visi jas keičia, tačiau norintys apsisaugoti nuo šalčio, tikrai turi gerai pagalvoti ar lengvas vasarinis kremas gelbės žiemos metu. Veido kremai spaudžiant šaltukui turi būti intensyvesni, ypač kai kalbama apie drėkinimą bei maitinimą. Būtent todėl kremai pasunkėja, tampa riebesni ir galbūt ne visada tenkina jų tekstūra, ypač riebiaodes, tačiau tikrai galima atrasti gerų variantų, nes jų pasirinkimas yra didelis. Bėda ta, kad šaltis ne vienintelė problema šaltuoju metu, reikia suprasti, jog daug laiko praleidžiama ir patalpose, kur yra įjungtas šildymas. Jis taip pat veikia odą ir ją sausina, todėl intensyvesnė priežiūra būtina.

Pirmas patarimas šaltajam sezonui yra veido kremai, skirti jautresnei odai. Temperatūra, vėjas, šildymas tikrai paveikia odą, todėl ji tampa ne tik sausesnė, raudonesnė ar šerpetojanti, bet ir jautresnė. Į šį faktorių būtina kreipti didelį dėmesį, kadangi sujautrėjusi oda yra dar labiau pažeidžiama. Deja, kadangi žiemos metu ir vitaminų žmogus gauna mažiau, jei jų nevartoja, tai pastebima visame organizme ir, žinoma, ant odos. Veido kremai turi atitikti veido odą, turi būti turtingos sudėties, su vitaminais ir mineralais. Taigi, labai svarbu tinkamai išsirinkti. Galima puikių kremų rasti – http://kosmetikosparduotuve.lt/.

Nors žiemą rekomenduojami riebesni kremai, tikrai nereikėtų galvoti, kad pasirinkus patį riebiausią kremą jis išspręs visas odos problemas, apsaugos ir suteiks pakankamai drėgmės. Visgi, visų oda skirtinga, gali turėti kitokias problemas, odos tipą ir jautrumą. Geriausia spręsti apie kremą iš jo sudėties. Labai gerai jei veido kremai praturtinti hialurono rūgštimi, vitaminu E, jojoba aliejumi ar kitais ingredientais, kurie yra be galo naudingo odai.

Jeigu sunku atsirinkti, veido kremai gali būti rekomenduojami dermatologų. Galima pabandyti pasikonsultuoti ir pakalbėti apie odos problemas, tipą. Tuomet priemonės bus atrenkamos tokios, kurios puikiai padės iškęsti šaltąjį sezoną ir nepabloginti odos būklės. Verta atsiminti, jog brandžiai odai dažniausiai siūloma intensyvesnė priežiūra.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>