Veido kremo pasirinkimas: kosmetologės top patarimai

KremaiNorite sustabdyti laiką ir padėti veidui visada atrodyti puikiai? Tokiu atveju svarbiausia įsigyti tinkamas priemones, kurios pirmiausia skirtos drėkinimui, o antra – veido odos puoselėjimui.

Bene pati svarbiausia priemonė yra veido kremas, kurio paskirtys yra labai įvairios. Natūralu, kad rinktis reikia atsakingai bei įvertinus smulkmenas. O kadangi pasiūla labai plati – dalinamės ekspertės patarimais, kuriuose atsiskleis svarbiausia informacija apie veido kremų pasirinkimų aspektus.

  • Kremo tipas

Pirmiausia reikia nuspręsti – kokio tipo kremas Jums reikalingas. Dažniausiai siūlomi tokie, kurie suteikia odai drėgnumo. Žinoma, tai nėra vienintelė galimybė, tik galbūt dažniausiai pasirenkama, kadangi drėgnumas suteikia ir elastingumo. Galima rasti tokius kremus, kurie taip pat gydo žaizdas ir padeda veido odai atrodyti puikiai.

  • Kremas su atspalviu

Veido kremai taip pat gali būti su atspalviu. Tokiu atveju užtepus oda dažniausiai išgauna šiek tiek rausvumo, rudumo. Atrodo labai gražiai, tad nereikia jokių papildomų pudrų, kurios dažniausiai ant veido dengiasi kaip kaukė. O to juk daugelis ir stengiasi išvengti.

  • Gamintojas

Ekspertai tikina, kad visada verta skirti daugiau dėmesio gamintojui, kadangi šiuo metu pasiūla labai plati, visi prekiniai vardai teigia, kad jie yra geriausi, tačiau praktikoje matyti, kad dagelis pervertina savo siūlomus gaminius. Štai todėl siūlome skaityti kitų žmonių komentarus apie tam tikrus gamintojus ir tuo pačiu atsakingai rinktis tinkamiausią variantą.

  • Ekologija

Taip pat reikia paminėti ir ekologijos aspektus, kurie, žinoma, aktualūs vis didesniam žmonių skaičiui. Tiesa, tikrai ne visi prekiniai vardai, kurie teigia, kad jų gaminiai yra ekologiški, tokie ir yra. Paprasčiausiai kai kurie žaidžia šiuo žodžiu ir siūlo netikusius gaminius, kurių toli gražu nėra draugiški gamtai, o gal ir pačiam žmogui.

  • Sudėtinės dalys

Svarbiausias aspektas renkantis kremus yra sudėtinės dalys, kurios dažniausiai aptariamos internete, įvairių blogerių. Esame tikri, kad tai Jums padės kur kas paprasčiau rastu tokius kremus, kurie labiausiai atitinka Jūsų veido poreikius ir tuo pačiu suteikia odai daugiau elastingumo.

  • Pakuotė

Galiausiai, reikia daugiau dėmesio skirti ir pakuotei, kadangi visada kur kas maloniau naudoti tokią kosmetiką, kuri yra patraukliai pateikta.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>