Jus domina naujos statybos butai Vilniuje? Ko turėtumėte paklausti NT agento

Naujos statybos butai VilniujeJei pradėjote galvoti apie nuosavą nekilnojamąjį turtą ir vis dažniau pagalvojate, kurie naujos statybos butai Vilniuje atitiktų jūsų lūkesčius, prieš priimdami sprendimą, turėtumėte neskubėti. Būstų pasiūla šiuo metu iš tiesų didelė, todėl visuomet rekomenduojame kreiptis į patikimą nekilnojamojo turto agentą, kuris galės atsakyti į visus jūsų klausimus ir padėti priimti racionaliai pagrįstą sprendimą. Kad išvengtumėte bet kokių klaidų, pateikiame 5 svarbiausius klausimus, kuriuos turėtumėte užduoti savo NT agentui, kad investicijos į jūsų ateitį maksimaliai atsipirktų.

1. Kurioje miesto vietoje nuo šiol gyvensite?

Greičiausiai, jei jau galvojate apie naujus namus, nusprendėte, kuriame Vilniaus mikrorajone norėtumėte gyventi. Tiesa, praktika rodo, kad neretai pirkėjai domisi nauju būstu, o pats rajonas neatlieka svarbaus vaidmens. Vis dėlto, kalbėdami su NT agentu, turėtumėte būtinai pasidomėti vieno ar kito mikrorajono privalumais ir trūkumais. Išlikite kritiški, jei NT agentas tvirtins, kad vienas iš rajonų neturi jokių silpnųjų vietų, kadangi taip nebūna – kiekviena lokacijos vieta orientuota į skirtingo charakterio, gyvenimo būdo ir pomėgių pirkėjus.

2. Ar gaunate optimalų kainos ir kokybės santykį?

Kaina yra svarbus kriterijus, todėl turite pasidomėti, kokios yra šalia jūsų naujųjų namų parduodamų butų kainos, kas lemia kainos skirtumą, kiek kainuoja konkurentų pasiūlymai ir pan. Kad priimtumėte optimalų sprendimą, pasitarkite su nepriklausomais vertintojais. Taip būsite tikri savo investicijos pagrįstumu.

3. Ar naujos statybos butai Vilniuje yra lengvai pasiekiami viešuoju transportu?

Net ir tuo atveju, jei turite nuosavą automobilį, viešojo transporto sistema išlieka svariu kriterijumi. Pasidomėkite, koks atstumas pėsčiomis yra nuo jūsų namų iki viešojo transporto stotelės, kaip kursuoja pro šalį važiuojantys autobusai ir troleibusai. Viešojo transporto sistema ypač svarbi tuomet, jei ketinate turėti vaikų, kurie turės savarankiškai pasiekti mokyklą ar užklasinės veiklos užsiėmimus.

4. Kokiais privalumais pasižymi nekilnojamojo turto projektas?

Naujos statybos butai Vilniuje siekia realizuoti individualius pirkėjų poreikius, todėl priimdami sprendimą pirkti, visų pirma paklauskite nekilnojamojo turto brokerio, kokiomis savybėmis šis projektas pasižymi, pvz., ar turi privačius vidinius kiemus, kas gali būti itin aktualu, jei turite vaikų, ar šalia yra erdvės, skirtos ramiems pasivaikščiojimams, ar neturėsite problemų dėl automobilio stovėjimo vietos, ar teritorija stebima vaizdo kameromis ir čia galėsite jaustis maksimaliai saugiai ir pan.

5. Kokie mokesčiai jūsų laukia?

Ne paslaptis, kad su kiekvienu būstu ateina ir mokesčių našta. Tiesa, mokesčių dydis dali skirtis priklausomai nuo projekto, todėl pasikalbėkite su NT agentu apie tai, už ką turėsite mokėti, pvz., kiek kainuoja teritorijos priežiūra, laiptinės valymas, ar būsite priversti mokėti už automobilio stovėjimo aikštelę ir pan

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>