Kodėl sodininkas – laimingiausias žmogus

Kas lankosi dažniausiai https://parkutechnika.lt ir kitose parduotuvėse, kur prekiaujama parkų ir sodų priežiūrai skirta technika, priemonėmis? Turbūt tiek tie, kas parkus ir sodus prižiūri savo malonumui, tiek tie, kam tai yra pragyvenimo šaltinis. Tačiau šiandien atkreipkime dėmesį būtent į pastaruosius – tikrus parkų prižiūrėtojus, kuriems tai yra tikroji ir esminė veikla. Kodėl ši profesija – tikras laimės šaltinis?

Dirba su gera technika ir neturi jos pirkti

Sodo prekėsKiekvienas sodo turėtojas norėtų pirkti tik geriausią techniką, tokią kaip https://parkutechnika.lt/benzinines-vejapjoves. Tačiau ne visi turi pinigų naujoms geroms vejapjovėms, pjūklams ar kitai technikai. Kai kas sodus apleidę laiko galvodami, kad vieną dieną susitaupys geresnėms priemonėms. Kiti kada ne kada leidžia sau kas keletą metų kokį nors pirkinį. O štai sodininkas – žmogus, kuris yra pasamdytas priežiūrai, vadinasi, tai ne pats skurdžiausias sodas ir išteklių yra. Ar tai valstybinis, ar privatus sklypas. Jeigu yra už ką pasamdyti sodo prižiūrėtoją, tai tikrai yra lėšų ir sodo technikai. Vadinasi, nieko keisto, kad sodininkui dažnai tenka tas malonumas pirkti tikrai gerą parkų ir sodų techniką: trimerius, žoliapjoves, sodo traktoriukus, benzinines, elektrines vejapjoves, pjūklus ir kt. Visa tai labai smagu, nes perkama dar ir ne iš savo pinigų. Vadinasi, nebus tokių problemų, kad nusipirkus ir sugedus ar esant nepatenkintam preke, teks graužtis, kad ne ten išleidai pinigus. Juk ne tavo. Tavo – tik džiaugimas tai pirkti ir naudoti.

Daug būna gamtoje – arčiau prigimties

Sodininkui be abejo pasisekė dėl to, kad jo darbas yra gamtoje – mums, žmonėms, natūralioje aplinkoje. Ten, kur dauguma savaitgaliais ar po darbų važiuojame pailsėti, nes tik ten atsigauna mūsų siela ir širdis. Tai štai ten, gamtoje, mums yra geriau ir maloniau. O sodininkas gamta džiaugiasi kiekvieną dieną. Mato nuolatinį gyvybės stebuklą, jeigu sodina, sėja, prižiūri augalus.

Nereikia dirbti su įkyriais klientais

Daug kam nepatinka dirbti su klientais, tačiau kadangi nebūna kito pasirinkimo, tenka. Kaip gali būti nepatenkintas, kai tavo klientai – obelys, jazminai, alyvų krūmai ir žalia padus kutenanti žolė? Tai ne darbas, o poilsis.

Nereikia užimti beprasmės dirbtinos darbo vietos

Sveikesnis gyvenimo būdas, judėjimas suteikia tai, ko žmogui reikia. O žinojimas, kad darai kažką naudingo, užtikrina prasmės jausmą. Kurio dažnai dabar nebeturi daugybė miestuose dirbančių žmonių, sėdinčių biuruose ir patys nesuprantančių, ką ten veikia.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>