Paskolų kalendorius

Skirtingi metų laikai ir jais vykstantys dalykai žmonių gyvenimuose diktuoja skirtingus finansinius poreikius. Tai atsispindi ir greitųjų kreditų rinkoje, gal ir greita paskola tau prieš Kalėdas bus reikalinga dėl tų pačių priežasčių kaip ir kitiems besiskolinantiesiems. Taigi, šiek tiek apie tai, kada ir kodėl žmonės yra linkę pasiskolinti.

Ruduo – mokslo metų pradžia

Credit24Rudenį daugybei šalies žmonių tenka išleisti pinigų dėl naujų mokslo metų. Kažkas leidžia vaikus į mokyklas, kažkas išleidžia studentus į kitus miestus ir pan. Kai pritrūksta pirkiniams pinigų, geriau nei bankas suveikia greitųjų kreditų teikimo bendrovės. Ką gali tekti pirkti naujų mokslo metų proga? Mokyklines prekes, drabužius (vaikai išauga juos greitai), transporto priemonę (jei reikės vaikus vežioti į mokyklą, darželį ar būrelius, sumokėti už tam tikrų švietimo įstaigų lankymą, už bendrabučių ar butų nuomą išleidus vaiką studijuoti ir pan.

Žiema – šildymo sezonas

Kai kam greitieji kreditai gali padėti pragyventi ir sunkiau užgriuvusį žiemos sezoną. Jeigu šeimoje buvo sunkumų, kažkas prarado darbą ar susirgo, gali sumažėti pinigų, o šildymo sezonas daugiabučiuose kaip reikiant plonina gyventojų kišenes. Taigi, šildymo sezono metu visuomet galima tiesiog pasiskolinti, o vėliau atidirbti ir grąžinti.

Gruodžio pabaiga – šventinis laikotarpis

Gal ne kiek šildymo sezonas, o kiek žiemos šventės verčia skolintis tokiu metu. Taigi, tuomet reikia pirkti dovanas. Kuo daugiau vaikų – tuo daugiau dovanų. Kuo daugiau giminių – tuo daugiau išlaidų, vizitų vieni pas kitus ir vakarėlių. Taigi, žiema ateina greitai ir galima jai ruoštis iš anksto arba gelbėtis jai pasirodžius. Greitieji kreditai gali padėti išvengti spaudimo dėl finansinių sunkumų.

Pavasaris – sodininkystės pradžia

Kai kas mėgsta investuoti į mūsų žemę ir ten kažką auginti. Taigi, mėgėjai ūkininkai ir augintojai pavasarį gali pasiskolinti žemės ūkiui reikalingiems dalykams: trąšoms, daigams, žoliapjovėms, laistymo sistemoms, šiltnamiams ir kitiems dalykams. Sodininkystė – tai nepaprastas džiaugsmas, todėl jūs galite užsiimti šia veikla ir smagiai leisti laiką. Pasiskolinkite, o grąžinsite, kai bus derlius.

Vasara – sulauktos atostogos

Kai kurie žmonės taip ir nesusitaupo vasaros atostogoms, tada skolinasi. Dar kiti žino, kad visus pinigus gaus iškart po atostogų. Ką tuomet daryti atostogų metu? Išeiti atostogauti iš paskolintų pinigų, o juos grąžinti jau grįžus į darbą. Jeigu tenkinsitės kukliomis atostogomis namuose ant fotelio, skolintis neprireiks, bet jeigu sieksite pakeliauti, gali ir prireikti papurtyti piniginę.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • unija

    Labai geras straipsnis, atspindintis kreditų skolinimosi tendencijas. Skolintis pinigus galima dėl daug priežasčių, svarbu sugebėti grąžinti ir neįklimpti į dar didesnius rūpesčius. Kreditų unijos konsultantai padeda išsirinkti geriausią variantą.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>