Kokį būstą siūlo nauji NT projektai sostinėje?

Nekilnojamojo turto projektai Vilniuje orientuoti į nuolatos augančius ir griežtėjančius pirkėjų poreikius. Nauji projektai, pvz., AmberCity daugiabučiai, rūpinasi ne tik gyventojų komfortu, bet ir suteikia daugiau saugumo, leidžia mėgautis jaukia kaimynyste, patogiomis gyvenimo sąlygomis, lanksčiu susisiekimu su svarbiausiais miesto objektais. Jei ieškote naujų namų, visų pirma siūlome įvertinti NT rinką, kad įsigytumėte jūsų lūkesčius atitinkantį būstą, kuriame tiek jūs, tiek jūsų šeimos nariai jaustųsi laimingi ir saugūs.

Kas svarbiausia pirkėjui?

Ilgametę patirtį turintys brokeriai teigia, kad pirkėjų interesus galima grupuoti į tris svarbiausias kategorijas: kaina, gyvenamoji aplinka (mikrorajonas) ir techniniai NT projekto sprendimai. Visi trys kriterijai yra glaudžiai susiję ir išskirti vieną svarbiau kitų nebūtų tikslinga.

AmberCityKaina. Jei kalbėtume apie kainą, reikia pripažinti, kad net ir gerėjanti ekonominė situacija neleidžia lietuviams išlaidauti, t. y., ieškodami būsto, tautiečiai atidžiai skaičiuoja turimas lėšas ir vertina NT vystytojo pasiūlymus net ir tuo atveju, jei ketina būsto įsigijimui prašyti kreditoriaus paskolos. Vis dėlto, lanksčios paskolos sąlygos, pardavėjo organizuojamos akcijos ir specialūs pasiūlymai leidžia įsigyti namus, apie kuriuos svajojame, todėl savęs apriboti taip pat neverta. Be to, reikėtų nepamiršti, kad kreditoriai kur kas palankiau vertina naujos statybos daugiabučius, šie išlaiko ir didesnę investicinę vertę, todėl juos lengviau parduoti ar išnuomoti.

Mikrorajonas ir kaimynystė. Gyvenamoji aplinka padeda kurti kasdienio komforto sąlygas, pvz., AmberCity projektas Pašilaičiuose – tai naujos statybos daugiabučiai, supami draugiškos ir saugios gyvenamųjų namų kaimynystės. Tokioje aplinkoje malonu leisti laiką, patogu susisiekti su darboviete, vaikų darželiais, mokyklomis ar kitais objektais mieste, naudojantis tiek nuosavu, tiek viešuoju transportu. Apželdinta aplinka, pasivaikščiojimų keliai, dviračių takeliai, jaukūs vidiniai kiemai, lavinamosios vaikų žaidimų aikštelės, poilsio zonos garantuoja malonų laisvalaikį ir ramų poilsį. Siekiant gyventojams suteikti daugiau saugumo, daugiabučiai įrengti su rakinamomis laiptinėmis, teritorija stebima vaizdo kameromis.

Statybinės medžiagos ir išplanavimas. Techniniai būsto sprendimai tampa vis svarbesni, bandant apsibrėžti nekilnojamojo turto vertę. Brokeriai pastebi, kad pirkėjai aktyviau domisi, kokios statybinės medžiagos buvo naudojamos, kokie pirminės apdailos sprendimai buvo taikomi. Itin svarbu – būsto išplanavimas. Šiuolaikinis pirkėjas supranta, kad net ir mažos kvadratūros būstas gali užtikrinti maksimalias komforto sąlygas, jei bus racionaliai išplanuotas. Ir priešingai – erdvus ir didelis būstas bus nejaukus ir nepraktiškas, jei jo išplanavimas prasilenks su racionaliu mąstymu.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>