Kokie automobilio nuomininkai geriausi?

Nors automobiliu nuoma yra prieinama paslauga visoje Lietuvoje, tačiau tikrai ne visiems lietuviams prireikia išbandyti šią paslaugą. Paprastai yra tipinės situacijos, kada automobilius nuomojasi lietuviai ar užsieniečiai. Kalbamės su vienu darbuotoju iš automobilių nuomos punkto ir prašome, kad jis papasakotų, kokie klientai yra geriausi, o su kokiais nelabai smagu turėti reikalų.

Ko daugiau pas jus kreipiasi dėl automobilių nuomos: lietuvių ar užsieniečių?

AutomobiliaiTai labai priklauso nuo regionų, kur automobiliu nuoma vyksta, ir nuo sezono. Tarkime, vasarą savaitgaliais beveik visas mašinas atiduodame vestuvėms, tuokiasi vietiniai. Žiemą, ypatingai per Kalėdas, atvažiuoja daug užsieniečių, tada jiems būna reikalinga automobiliu nuoma. Taip pat dar būna ir kitokių sezoniškumų. Prie jūros arba Vilniuje, žinoma, automobilių nuomos užsieniečiams reikia daugiau negu kokiame Panevėžyje. Čia ir susisiekimas tarptautinis, ir yra ką veikti. Tad lengviau pasakyti, kur apskritai tie santykiai yra didesni užsieniečių, bet bendrai atsakyti, ko daugiau, labai sunku.

Kas yra geresni klientai: lietuviai ar užsieniečiai?

Oi, ir vėl labai priklauso nuo situacijos. Mano galva, tie „gerieji“ ir „blogieji“ klientai gali būti ir tokie, ir tokie, nors tai tas pats žmogus. Nes svarbiau yra tikslas, kodėl mašiną tenka nuomotis. Galbūt kur kas dažniau lietuviams būna tų tikslų, dėl kurių automobilis patenka į riziką. O užsieniečiai mėgsta važinėti atsargiau, nes jiems nebūna vestuvių,mergvakarių.

Paminėjote vestuves, mergvakarius. Ar būtent per šias šventes labiausiai nukenčia automobiliu nuoma? Kokie klientai blogiausi?

Nenoriu taip kritikuoti ir apibrėžti. Bet bent jau pas mus statistika rodo, kad šventėms išnuomoti automobiliai nukenčia labiau negu tie, kurių prireikia diplomatams arba keliaujantiems užsieniečiams. Užsieniečiai nebent patenka į kokią avariją ar nesaugų įvykį dėl to, kad pirmą kartą važinėja Lietuvoje. O tiems, kas čia vietoje švenčia savo šventes, visada yra daugiau pagundų ir neblaiviu vairuoti, ir dar ką nors padaryti. Gal iš mergvakarių daugiausiai teko patirti žalos. Aišku, tą žalą realiai patiria tie, kas ją ir padaro, nes mes pasirašome sutartis dėl žalos atlyginimo ir visi, dar prieš sėsdami į išnuomotą auto, jau būna dėl to sutikę.

Kokie klientai geriausi?

Ramūs, kuriems reikia mašinos darbo reikalais. Tada jokių nuklydimų į šoną, jokio alkoholio, jokios nuomos ar važiavimo dėl azarto, dėl akių. Žmonės pasiima mašiną dėl reikalų ir ją paskui gražią tvarkingą grąžina.

Sėkmės.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • pigiau

    Nesivaikykim liaudies išminties, kad yra geras ar blogas nuomininkas. Tas pats nuomininkas vieną dieną gali būti vienoks, kitą dieną kitoks. Rinktitės žinomus, turinčius autoritetą ir neturėsit problemų.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>