Populiarus darbas užsienyje – automobilio stiklų plovimas

Stiklai automobiliamsJeigu esate vairuotojas, tai puikiai žinote, kaip svarbu yra skaidrūs, švarūs automobilio stiklai. Tik tada, kai jie tokie, galima leistis į saugią ir smagią kelionę. Jeigu automobilį plaunate plovykloje kasdien, nuolat, tada specialiai tarp plovimų stiklų plauti nebereikės. Bet jeigu esate retas svečias po vandens žarna, verta pasirūpinti stiklų apsauga atskirai.

Kada reikia plauti

Automobilių stiklai tampa purviniausi turbūt pavasarį. Tada, kai ir visa mašina, vos pasivažinėjus, atrodo kaip iš pelkės. Tirpstant sniegui ir ledui, ant gatvių atsiranda labai daug smėlio, purvų. Visur kriokia atlydys, ir visur darosi nešvaru. Taigi, tuomet ir automobilį plauti gali prireikti. Tuomet ir stiklai labai greitai apsitaško. Patikimas būdas padaryti, kad automobilio stiklai būtų purvini – važiuoti greitkeliu paskui vilkiką. Esant drėgmei, jus taškys visą kelią, nespėsitemosikuoti valytuvais. Taip pat reikia tvarkytis ir tada, kai važiuojate miškais, žvyru, smėliu. Jeigu kelionėje kelias pasidaro nešvarus, būtinai reikia valyti. Taip pat ir tą nuostabią pavasario dalį, kai visur ima kvepėti gėlės, medžiai, žiedai – tuomet irgi pasidaro komplikacijos. Mat nuo medžių ir kitų augalų skraido žiedadulkės. Jos užtvindo visą miestą ir kaimą, ir žinoma nusėda ant jūsų puikiojo automobilio. Taigi, jeigu nežinote, kada ir ar reikia plauti, galima pasakyti paprastai – jeigu stiklas nešvarus, tai ir plaukite.

Plovimo būdai

Paprasčiausias būdas plauti automobilių stiklus – leisti juos nuplauti kitiems. Tai tikrai galima padaryti, tik nepražiopsokite, kai ant sankryžos stovės žmogus su valymo skysčiu, skuduru ir kibirėliu. Taip pat valyti stiklus galima ir tiesiog automobilių plovykloje, juk švaros palaikymui ji ir skirta. Ir žinoma galite bandyti palaikyti švarą patys. Reikės tikrai gerų, veikiančių valytuvų, tada specialaus skysčio langų valymui (dažnai skystis, skirtas automobilių stiklų valymui, būna ne tas pats, su kuriuo valome langus namie). Paleiskite vandens ant savo mašinos stiklo. Tada užpurkškite valymo skysčio. Kampuose, kur nepasieks valytuvai, pavalykite su specialia šluoste. Leiskite dirbti valytuvams, nuleiskite vandenį stiklais. Kartokite ceremoniją tol, kol stikle imsite aiškiai matyti savo atspindį ir viską už savęs. Kad būtų dar efektyviau, galite paprašyti ko nors atsisėsti už vairo. Tegul stebi ir pasako, ar neliko kokių nors taškelių, dėmių ir kitų nešvarumų liekanų, kurios vis dar matomos vairuotojui iš vidaus. Salone pussausiu skudurunuvalykite dulkes ir nuo stiklų.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>