Patalpų valymas, turint mažą šunį

Vienoks yra įprastas kasdienis gyvenamųjų patalpu valymas, kitoks, kai namuose gyvena keturkojai. Ypatingai daug streso ir netgi savotišką šoką kelią tas jausmas, kai supranti, kad praeis laiko, kol užaugs mažasis šunelis, darantis netvarką kambaryje, ir kad namai iš esmės niekada nebus tokie, kokie buvo. Tačiau iš tiesų nereikia panikuoti, reikia tik sugalvoti naują namų tvarkymo planą.

Plaukų, kailio valymas

Valymo paslaugosPirmas žingsnis, norint namus laikyti švarius, turint gyvūną, tai kova su augintinio kailiu. Pasisekė, jeigu auginate trumpaplaukį tamsų pinčerį ar taksą. Šie gyvūnai net neturi povilnės, todėl šeriasi tikrai mažai, o ir tamsūs plaukeliai mažiau matosi. Tačiau tikras plaukų pragaras užverda, auginant baltą ilgaplaukį retriverį ar kolį, kitų veislių baltus gyvūnus. Pabandykite nesitvarkyti – negalėsite praeiti su kojinėmis per namus, nes šios liks kaip su kailiu pačios. Pirmas tvarkymosi žingsnis yra tiesiog gyvūno kailio priežiūra. Reikia iš pradžių stengtis kuo labiau sumažinti jo turimą kailį, kuris galimai iškristų namuose. Todėl pirmiausia reikėtų užtikrinti, kad gyvūnas yra pakankamai dažnai prausiamas, o prausimo metu su specialiomis šukomis iššukuojamas kailis. Tai labai sumažina šėrimąsi, o po prausimosi vonia yra pilna vilnų. Toliau – reikia kovoti su esamu kailiu ant baldų, kilimų. Reikia neleisti gyvūnui lipti ant baldų, nuo mažens taip dresiruoti. Taip pat verta vietoje kilimų turėti parketą ar kitą kietą dangą ir ją dažnai siurbti.

Jeigu šuniukas šlapinasi, tuštinasi namie

Daug dažnesnis patalpu valymas prasideda namuose atsiradus mažam šuniukui, dar nemokančiam pagrindinių namų taisyklių. Tokie šuniukai iš pradžių šlapinasi ir tuštinasi namuose, nes jie nesupranta, kad tą reikia daryti lauke. Labai svarbu tada ne tik dėl savęs tvarkyti šias „dovanas“, bet ir visuomet stengtis panaikinti, kiek įmanoma labiau, tuos kvapus nuo visur, kur šuo tai padarė. Užuosdamas savo kvapus, jis tą vietą pasmerks būti tualetu. Tačiau jeigu ten visada labai gerai išvalysite su actu ar cheminėmis priemonėmis, kvapų neliks, todėl šuniukas toje vietoje nenorės daryti vėl.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>