Vestuvinė suknelė pagal Jūsų kūno tipą

Gražiausios vestuvinės suknelės yra tos, kurios idealiai tinka tam tikram kūno tipui. Tam, kad išsirinktumėte savo vestuvinę suknelę, turite ieškoti tokios, kuri idealiai tiktų jums. Atsakymas, kodėl visos Holivudo žvaigždės ir foto modeliai atrodo nuostabiai ir taip stilingai su savo drabužiais, yra toks, kad jiems tie rūbai puikiai tinka, visų pirma, pagal kūno tipą, o visų antra, jie būna tinkamo dydžio. Jeigu suknelę siuvatės pas siuvėją, vadinasi, ji jums ir tiks kaip tik. Jeigu perkate iš kažkur, tuomet vertėtų paaukoti dar 10 eurų ir tiesiog nunešti ją pas siuvėją. Tegul siuvėja pamatuoja ir pasako, ar suknelė tikrai puikiai jums tinka, ar ji tokia, kokia ir turi būti, gal kažkur užmesta viena papildoma siūlė iškart ant jūsų drabužį privers atrodyti įspūdingai.

Suknelė nėščiajai

SuknelėsNemažai nuotakų jau būna su pilvu, todėl ir suknelės ieškomos specifinės. Vienos nuotakos nori tą pilvą išryškinti, bet tokių mažuma, kitos nekreipia dėmesio, trečios tai slepia. Slėpti kaip dievobaimingai mergelei yra gana juokina ir nereikalinga šiais laikais, tačiau per daug akcentuoti nėštumą irgi yra keistas sprendimas. Juk vestuvinės suknelės reiškia pirmiausia ne mamystę ar tėvystę, o būtent santuoką – dviejų žmonių jungtuves. Kita vertus, visi nusprendžia patys dėl tokių detalių. Nusprendus pasirinkti vestuvinę suknelę, kuri šiek tiek maskuoja pilvą, dažniausiai bus pasirenkama tokia forma, kur raukiniai ir sijonas jau tarsi krenta nuo krūtinės. Kita priežastis, kodėl būtent tokios vestuvinės suknelės nėščiosioms yra labai paklausios, tai yra dėl to, kad kūnas greitai auga ir keičiasi, o suknelę juk reikia gauti dar bent porą savaičių iki vestuvių, paskui juk pilvas vėl padidės. Tad neverta jam siūti tikslių apimčių, reikia kažko, kas nespaustų ir vėliau – pavyzdžiui, laisvai krentančios medžiagos.

Gražios kojos

Jeigu nuotaka žino, kad jos yra labai gražios kojos, galima tuoktis su itin trumpa arba pustrumpe suknele. Tada reikia pasirinkti kokį mados laikmetį imituojate, nes suknelė iki kelių arba šiek tiek žemiau – tai jau kažkokių praėjusių laikų kartotė.

Gražūs pečiai ir kaklas

Jeigu nuotakos stiprioji dalis – gražūs pečiai ir kaklas – reikėtų išryškinti juos. Nerekomenduojama išryškinti visų kūno dalių, antraip bus per daug nuogo kūno ir gali kilti vulgarumo įspūdis. Obuolys, kriaušė, smėlio laikrodis – tai standartinės moterų figūros, pagal kurias taip pat vertėtų rinktis suknelę.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>