Tobulumo link: krūtinės plastika

Galbūt kai kam vis dar atrodo didelė naujovė krūtų didinimas, tačiau plastinės chirurgijos specialistai pasakytų, kad tai yra viena populiaresnių operacijų grožio klinikose. Kodėl ir kaip didinama krūtinė?

Krūtinės didinimas galima keliais būdais

Jeigu prieš 20 metų sklandė kalbos, kad krūtų didinimas gali labai pakenkti, tai tuos mitus jau reikėtų nuo savęs nusipurtyti. Nepamirškime, kad visa medicina tobulėja tiesiog valandomis, o ne dienomis, tad ir plastinėje chirurgijoje nuolat jaučiamas teigiamas progresas paciento naudai. Štai, pavyzdžiui, krūtinės didinimas dabar galimas įvairiais skirtingais būdais, tarp jų ir toks kaip kad nuosavų nusiurbtų riebalų „perstūmimas“ ir panaudojimas krūtinės modeliavimui. Žinoma, yra ir įvairių tipų implantų. Pjūvio vietos, formuojant krūtinę, taip pat gali būti skirtingos.

Pasididino, nes visada jautė gėdą

Krūtų implantaiPaklausus pacientų, kuo jas suviliojo krūtų didinimas, išgirstume įvairių istorijų. Štai Džeisė sako, kad ji norėjo pagaliau pasididinti krūtinę, nes visada jautė dėl to gėdą. „Man išvaizda buvo visada svarbi, nes tiesiog gimiau graži. Manau, kiekvienas žmogus be puikavimosi tiesiog turi priimti tai, koks jis yra. Vieni gimsta gabūs matematikai, kiti poezijai, treti galbūt turi puikius fizinius duomenis sportui, dar kiti – buvimui modeliu. Kadangi šeimoje visada vyravo priekaištai darbui iš išvaizdos, tai aš netapau modeliu ar aktore. Tačiau žinojau visuomet, kad mano didžiausias privalumas yra mano išvaizda, tada šią sritį visada siekiau ir puoselėti. Per maža krūtinė buvo vienintelis trūkumas. Sulaukusi 28 – erių nusprendžiau ją pasididinti. Žinau, kad ateityje tik sensiu, tad kada, jeigu ne dabar pagaliau pasiekti tobulą išvaizdą“, – sako moteris.

Pasididinti paskatino vyras

Eleną pasididinti krūtinę paskatino vyras. „Jis pats dirba plastikos chirurgu, yra ir sau prisidaręs operacijų. Dėl to jis mėgsta tobulas formas. Tik mes sutarėme, kad ne jis darys tą operaciją, o man ji bus atlikta pas kitą chirurgą. Taigi, taip ir susitarėme, ir jam pačiam tai ir iš profesinės pusės atrodė įdomu, ir kaip vyrui. Dabar šeimoje kai kurie dalykai tikrai yra pagerėję“, – sako Elena.

Pasididino dėl darbo viešumoje

Kita moteris teigia, kad siekti tobulos išvaizdos ir gražaus kūno ją verčia aplinkybės. Moters išvaizdą nuolat stebi daug žurnalistų, gerbėjų, tad ji turi išlikti tobula. „Jeigu būčiau šiaip namų šeimininkė, nesukčiau sau dėl to galvos ir nesiimčiau tokių dalykų, bet dabar tai man tiesiog uždirba pinigus, tai yra investicija“, – sako Elena.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>