Nakvynė sodo namelyje: ant ko miegoti?

Jeigu ant palėpės guli net trys pripuciami ciuziniai, ir jie nėra kiauri, belieka pasigaląsti plaučius arba pasiimti pompą ir keliauti į sodą nakvoti. Tačiau, jeigu dar neturite, ant ko miegoti, o norėtumėte, kad tai nebūtų parketas, bent ant jo atsidurtų kas nors minkščiau, verta pasvarstyti, kokį guolį geriausia vežtis į sodo namelį.

Pripučiamas čiužinys

ČiužiniaiTaigi, kad jau buvo paminėti pripuciami ciuziniai, galima apsvarstyti jų privalumus ir trūkumas. Pirmasis privalumas galėtų būti toks, kad šie čiužiniai leidžia patogiai išsimiegoti, nes jie puikiai atitinka jūsų kūno formas. Taip pat juos labai lengva transportuoti. Jie gerai tinka, kai nakvynės vieta nepastovi ir jums vis reikia atsivežti kažką, ant ko atsigulsite. Tačiau taip pat tai ne pats geriausias kartu variantas, nes kaskart juos reikia pripūsti, o paskui orą išleisti. Nors ir netrunka tai amžinybę, bet vis tiek kaskart bent pusvalandį iš jūsų gyvenimo pagrobs. Taip pat kartais yra baisu, kad čiužinys nesprogtų. Pakaks kartą ar kelis kažkur įdurti, ir prabusite ant grindų ir išsileidusio čiužinio. Žinoma, kuo kokybiškiau jie pagaminti, tuo sunkiau pradurti, tad reikėtų perkant ir į tai atsižvelgti.

Sulankstomas porolono čiužinys

Kitaip negu pripuciami ciuziniai, sulankstomi minkšti porolono čiužiniai nesusprogs nei naktį, nei kelionėje. Tačiau, plonesnio porolono, jie gali greitai išsigulėti ir pasidaryti gana kieti. Visgi, juos taip pat sąlyginai patogu naudoti ir vežiotis, kadangi jie sulankstyti neužima daug vietos. Tad galima ir vežtis mašinoje, ir laikyti sulanksčius palėpėje. O tarnauja jie ilgiau negu pripučiami. Taip pat gali būti gražiai apmušti audiniu ir atrodyti kaip tikrai patogus ir prabangus baldas.

Normalus spyruoklinis čiužinys ir lova

Jeigu visgi ketinate tame sodo namelyje užsibūti ilgiau, tai gal reikėtų daugiau investuoti į savo miego kokybę ir nusipirkti normalų spyruoklinį čiužinį bei lovą. Kodėl gi ne? Jeigu tik vietos tam yra. Turėsite ir galvos neskaudės.

Sofa – lova

Jeigu vietos nedaug, nuostabi išeitis bus sofa – lova. Kadangi dieną ji galės būti sofa ir ant jos bus patogu prisėsti ar susodinti svečius, o naktį ją išskleisite, ištrauksite po apačią sukištą patalynę ir galėsite patogiai miegoti. Tiesiog tobulai sukurta jūsų jaukiam ir geram miegui bei gražiam ir protingai panaudotam sodo namelio interjerui. Pirkite tai, kas geriausiai tinka jūsų sodo nameliui ir jums.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>