Virtualus autoservisas Autodoc.lt

Visi puikiai žinome vairavimo malonumą. Tas malonumas ypač didelis, kada jūsų turimas automobilis važiuoja puikiai, negenda ir nereikalauja iš jūsų piniginės patuštėjimo. Kai vieną rytą pribręsta valdymo svirties įvorės keitimas, stabdžių kaladėlių ar diskų remontas, susiduriame su stabdžių, važiuoklės, variklio problemomis ir savo numylėtąją transporto priemonę atiduodame į meistrų rankas, turbūt daugeliui sukirba „geriau jau viešasis transportas“.

Žinoma, esant rimtoms problemoms, transporto priemonės remontą geriau patikėti profesionalams. Vis dėlto, esti labai daug situacijų, kai gedimų problemos labai nedidelės ir gedimo židinį galite pašalinti patys. Internetinis autoservisasAutodoc.lt periodiškai viešojoje erdvėje dalinasi mokomąja ir praktine medžiaga, kurioje aiškiai pasakojama, kaip pakeisti vieną ar kitą automobilio dalį. Galinių stabdžių diskų keitimas, variklio oro filtro kietimas, salono filtro keitimas ir kiti video filmukai tinka tiek besipraktikuojantiems automobilių remonto profesionalams, tiek mėgėjams. Video medžiaga itin kokybiška, praktiška ir tiksli. Filmuojami skirtingų markių ir modelių automobiliai, kuriami universalūs video. Galimybė savarankiškai užsiimti nesudėtingu savo automobilio remontu puikiai tiks norintiems sutaupyti ir geriau pažinti tai, kas slypi transporto priemonės viduje. Daugelis automobilių meistrų juokauja apie erzinantį klientų polinkį stebėti ir komentuoti jų automobilį remontuojančio meistro darbą. „Tokie žmogeliai ypač erzina tada, kada komentarai atkeliauja iš akivaizdžiai nieko apie automobilių remontą nenutuokiančio asmens lupų“ – teigia vieno iš Kaune veikiančių autoservisų atstovas Edgaras. Virtualus autoservisas bei filmuotos pamokėlės, tokios kaip valdymo svirties įvorės keitimas ir kitos – puiki išeitis norintiems sužinoti, kaip išties vyksta konkretūs remonto darbai. „Pasižiūrėjus tokį filmuką – viskas aišku – nereikia erzinančiai spoksoti į dirbantį meistrą ir pačiam žmogui ramiau,“ – juokauja Edgaras.

Apsilankę Autodoc.lt youtube kanale aptiksite didelį kiekį skirtingų filmukų, kurie be abejonės padės jums ne tik suremontuoti, bet ir geriau pažinti savo automobilį. Serija „Kaip pakeisti“ išties vertinga, norintiems patiems išmokti pakeisti vienokią ar kitokią automobilio detalę. Viena iš Aurodoc.lt kanalo sekėjų Simona praleidžia ganėtinai nemažai laiko, žiūrėdama šio virtualaus autoserviso įkeltus filmukus. „Vos išsilaikiusi vairuotojo pažymėjimą nusprendžiau, kad nenoriu būti iš tų merginų, kurios ne tik nesugeba pačios automobilio nusiplauti, bet ir kapoto atsidaryti“ – pasakoja Simona. Mergina norėjo iš tiesų ne tik nusimanyti apie tai, ką vairuoja, bet ir gebėti atlikti elementariausius remonto darbus, todėl kas dieną skiria šiek tiek laiko Autodoc.lt video medžiagos peržiūroms. „Labai noriu tikėti, kad vieną dieną net valdymo svirties įvorės keitimas man nesudarys didelių rūpesčių“- juokauja Simona ir visiems mėgėjams bei profesionalams rekomenduoja savo sekamą kanalą.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>