Subaru dalys, kurias tenka dažnai keisti

Kartais nori, nenori, tavo apynaujai Subaru remontas nusimato. O kartais reikia tik pakeisti kokią ne visai tikusią dalį. Kokias dalis mašinai bet kuriai, taip pat ir Subaru tenka keisti gana dažnai?

Veidrodėliai

SubaruJeigu nuspręsite savo mašiną ilgiau palikti kieme toje pačioje vietoje, visai nesvarbu, ar tai bus nauja Subaru, ar labai senas „Moksvičius“, kaimynams tai nepatiks. Tarkime, prastovės visą žiemą toje pačioje vietoje mašina. O jeigu turite ir dar vieną mašiną, arba turi kas nors iš šeimos narių – patikėkite, užsitarnausite didžiausią neapykantos bangą. Kaimynai visuomet tiksliai žino, kas kokias mašinas turi ir kiek laiko jų nejudina. Jeigu tik kuri nors nepajudinta užsistovi ilgiau, jiems ima atrodyti, kad čia ne vieta aikštelėje.Tegul veža į garažą ar dar kur nors, bet tegul čia po akimis nestovi. Taigi, ką tada kaimynai daro? Klasikinis būdas parodyti savo nuomonę – aplaužyti arba suskaldyti veidrodėlius. Galima ir sparną subraižyti, bet tai jau būtų išvis nehumaniška. Na o suskaldytas Subaru veidrodėlis pareikalaus tik vienos konkrečios dalies pakeitimo. Tad jeigu šią žiemą per retai demonstravote kaimynams, kad mašina važiuoja, jums nepavyko jiems įrodyti, jog vietą aikštelėje užimate teisėtai. Todėl nenustebkite, jeigu kitą kartą, kai sėsite į automobilį, per vieną iš veidrodėlių viską matysite šukių koliaže.

Valytuvai

Rekomenduojama kiekvienos naudojamos mašinos valytuvus pakeisti bent kas porą metų, o geriau – kas du. Lietuvoje keliai tikrai nėra tokiso geros būklės, kad visada būtų švarūs. Daug duobių su balomis, daug žvyro ir druskų po žiemos, todėl nuolat jausite, kaip mašinos iš priekio taško jūsų stiklą. Galiausiai, ir tas pats šiltasis sezonas gali pasitaikyti gana lietingas. Tai kas, kad greitai mosikuosite valytuvais, tačiau, jeigu jie yra prasti ir sudilę, jie nieko beveik nenuvalys.

Padangos

Kas jau kas, o padangos visada kas sezoną turi būti keičiamos. Žiemai apauname ratus žieminėmis su protektoriais, vasarą galime leisti sau užsidėti kietesnes vasarines padangas. Net nesvarbu, ar mašina Subaru, ar kitos markės.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>