SEO mitai, kurie sklando dažniausiai

Seo analizeSEO analizė yra paskutiniu metu ypač plačiai aptarinėjama paslauga. Daugelis sutinka, kad tai bene geriausias būdas išpopuliarinti savo internetinį puslapį ir tuo pačiu sukurti gerą reputaciją apie jį ir siūlomas paslaugas arba prekes. Visgi, SEO analizė yra sudėtingas procesas, kurį teisingai atlikti gali tik geriausi savo srities profesionalai. Apie suteikiamas paslaugas sklando labai daug neteisingos informacijos ir jos prisiklausę asmenys stengiasi patys atlikti optimizaciją nors visiškai neturi patirties šioje srityje. Pateikiame dažniausiai pasitaikančius mitus į kuriuos būtina atkreipti dėmesį, tačiau tuo pačiu rekomenduojame darbus palikti savo srities specialistams.

KUO DAUGIAU ATGALINIŲ NUORODŲ

Žinoma, atgalinės nuorodos yra labai gerai ir jos labai sėkmingai prisideda prie internetinio puslapio žinomumo didinimo. Visgi, galima būtų pastebėti, kad šiuo atveju svarbiausia yra ne tik kiek nuorodų panaudosite, tačiau ir kokia yra jų kokybė. Google taip pat vis labiau nori, kad nuorodos, kurios kyla iš tekstų, būtų kokybiškos ir atitiktų žmonių poreikius.

SEO REZULTATAI GALI BŪTI EFEKTYVŪS

Jeigu SEO specialistas Jums sako, kad gali per labai trumpą laiko tarpas pasiekti labai gerų rezultatų, tokiu atveju Jums nereikėtų naudotis jo paslaugomis. Paprasčiausiai tai yra neįmanoma, kadangi optimizacija reikalauja laiko. Juk vien SEO analizė gali trukti iki kelių mėnesių.

SEO GALI ATLIKTI KIEKVIENAS

Šiuo metu internete yra tiek daug informacijos, kad atrodo, jog ją perskaičius puikiai suprasite SEO smulkmenas ir galėsite pats optimizuoti savo puslapį. Deja, daugelis žmonių sugaišta labai daug laiko, o rezultatas bus JOKS. Jau geriau sumokėti specialistui ir būti tikram, kad nauda tikrai bus.

SEO TEKSTAI YRA NIEKINIAI

Dabartiniai SEO tekstai yra naudingi ir galintys atnešti realią naudą ne tik robotams, tačiau ir žmonėms. Anksčiau SEO tekstai gal ir buvo paprasčiausias raktinių žodžių kratinys, tačiau šiuo metu jie visiškai kitokie.

Akivaizdu, kad tai ne visi mitai, kuriais kai kuriais žmonės naudojasi kaip tiesa. Jeigu darbus paliksite specialistams – jie bus sėkmingesni ir naudingesni.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • interneto projektai

    SEO tikrai negali atlikti kiekvinas. Darant betkam SEO, gali būti dar blogiau… Tik žmogus/įmonė su patirtimi gali iškelti tinklapį į top pozicijas. Iš pradžių viskas gali atrodyti pakankamai neblogai, tačiau poto galimas skaudus kritimas žemyn. Tik turint pakankamai patirties galima matyti ir suvaldyti procesus, kurie gali neigiamai veikti pozicijas.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>