Renkamės svetainės baldus

BaldaiRuduo ir žiema – geras metas įrenginėti vidaus apdailą, gražiai sutvarkyti tokias nebūtinas gyvenamąsias erdves kaip svetainė, žiūrėti, kokie minksti baldai galėtų gerai tikti. Įrenginėjame svetainę, kadangi namo išorę darėme visus metus, kol buvo šilta. Tad šiuo metu labai aktualu yra būtent svetaines baldai. Kokie jie turi būti, kad atitiktų ir stiliaus vėjus, ir mums patiems namuose būtų jauku tokius baldus turėti? Jau nusižiūrėjome keletą idėjų ir planuojame išsirinkti keletą baldų. Tačiau kai kurie svetaines baldai mums atrodo tokie gražūs, įdomūs, gerai derantys mūsų svetainėje, kad nebežinome, kuriuos rinktis. Tiktų ir keli minksti baldai, ir kai kurios spintos, kėdės, staliukai, minkšti kampai. Kreipiamės pagalbos ir prašome padėti išsirinkti, kuriuos baldus iš tikro verta rinktis.

Sekcija „Cube“

Mūsų svetainė nebus labai didelė, todėl tikrai praverstų kompaktiški sprendimai, o taip pat ir šiek tiek šviesesnių spalvų baldai. Kai ėmiau galvoti apie spintas, niekaip nešovė į galvą kažką pavadinti sekcija. Mat sekcija man iškart siedavosi su senais laikais gamintais ir visuose senuose daugiabučiuose esančiais milžiniškais kone kambariais. Nuo grindų iki lubų stovėdavo didžiulė sekcija, be galo gili, taip pat ir tamsi. Ta tamsa nuo sekcijos krisdavo kone ant viso kambario. Taigi, tikrai negalvojau apie jokią sekciją. Bet kai viename baldų salone pamačiau sekciją Cube, supratau, kad ji idealiai tiktų į mūsų kuklią svetainę. Ji yra pilkos ir sidabro spalvos. Tikrai labai stilinga, su viduje padaryta niša televizoriui, su specialiu mėlynu apšvietimu. Ji funkcionali ir kompaktiška – yra gana siaura, tad nesunku ją tiesiog prišlieti prie sienos, ir ji tikrai nesugers visos šviesos.

Bravo kolekcija

Kita vertus, turime ir seną idėją įrengti kažkiek senovinį stilių primenančią, antikvarinę svetainę. Tokia ji galėtų būti ir čia. Nusižiūrėjome vieną rudą didelę antikvarinę sekciją, kurioje būtų galima laikyti porcelianą, indus, gražius daiktus. Reikėtų gal pirma apsispręsti dėl stiliaus – ar rinktis šviesius modernius baldus, ar antikvarinius. O gal viską galima suderinti?

Minkšti baldai

Akį patraukė net keli minkšti baldai, tačiau labai įdomus pasirodė minkštas kampas Santa-H. Jis gerai derėtų ir su pirmiau nusižiūrėta šviesia sekcija. Šis kampas yra tamsios spalvos su salotinės spalvos pagalvėmis. Tai sukurtų tikrai puikų spalvinį ansamblį, ypatingai dar jeigu ir šalia pastatytume kokią nors žalsvą gėlę, kambarinį augalą.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Rūbams

    Svetainėje dabar galima statyti ne tik sekcijas bet ir komodas, kuriose galima ne tik dokumentus, bet ir rūbus talpinti, jeigu tam yra poreikis.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>