Pigios savaitgalio kelionės

Šiandien keliauti gali kiekvienas ir esant tokioms palankioms sąlygoms būtų didžiulė nuodėmė per visus metus neišskristi į kitą šalį bent savaitgaliui pailsėti ar atvirkščiai – praleisti aktyviai laiką. Nors į tolimesnes šalis nebrangių skrydžių derėtų ir paieškoti, tačiau pigūs skrydžiai į Londoną, Stokholmą ar Paryžių šiandien pasiekiami ranka bet kokiu metu. Nors vieni teigia, jog šie miestai nuo turistų antplūdžio nebėra tokie žavingi ir traukiantys, tačiau didžioji dauguma vis dėlto teigia, kad kiekvieną kartą grįžus į šiuos kultūros lopšius galima atrasti kažką naujo.

Stokholmas

Apie kelionesNepaslaptis, jog šis miestas yra ne tik įvairių kultūrų lopšys, tačiau ir Skandinavijos šalių sostinė, kurioje galima pasigrožėti nepaprasto grožio išskirtine archirtektūra, nuostabiais gamtos vaizdais ir pasidžiaugti aukšto kultūrinio lygio menu – teatru, kinu ar kitais pasirodymais. Švedija ir Stokholmas taip pat garsėja kaip aukšto muzikinio lygio specialistų šalis, todėl verta atkreipti dėmesį ir į muzikinius pasirodymus, kurie perpinti su scenografiniu kūrybiškumu, tad jei pageidaujate savaitgalį praleisti kultūrų įvairovėje, skandinavų ramioje ir įkvepiančioje aplinkoje, Stokholmas yra puikus pasirinkimas, kuris kiekvieną kartą atvers naujas pažinimo duris.

Londonas

Tikriausiai nė viena kita kultūra nėra tokia rafinuota ir išskirtinė kaip britiškoji. Neveltui ši šalis išsiskiria visiškai unikalia architektūra, tačiau ir nepakartojamomis tradicijomis. Londonas, šiandien pritraukiantis įvairius žmones iš viso pasaulio, visuomet pasiūlys aukščiausio lygio kiną, teatrą, muziką ir, žinoma, humorą. Nors švedai nepasižymi tokio aukšto lygio išskirtiniu humoru, tačiau Anglija pasauliui padovanojo ne vieną gerai žinomą komiką. Išskirtinės rafinuotos kultūros mėgėjams Londonas kiekvieną kartą padovanos vis naują įspūdį ir savo kultūros spalvą, todėl vieno apsilankymo tikrai neužteks, laimei pigūs skrydžiai į Londoną suteikia galimybę nebrangiai pažinti šio miesto ir šios šalies kultūrą iš labai arti.

Paryžius

O kaip be jo? Šiandien skrydžių kainos į Paryžių yra ypatingai žemos, todėl dažnas juokauja, kad savaitgalį privalu skirsti į Paryžių atsigerti kavos prie Eifelio bokšto. Siauros Paryžios gatvelės ir galybe teatro, baleto ar operos pasirodymų kiekvieną savaitgalį nuspalvins kita kultūrine spalva, o turintiems vaikus šiandieniniai pasiūlymai ypatingai kelia džiaugsmą, nes kelionė į Disneilendą iš tolimos svajonės tampa nebrangia ir lengvai pasiekiama realybe.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Karolis

    Dabar kelionės dažnai būna pigesnės nei prieš 10 metų. Padidėjus kompanijų konkurencija leidžia kainoms ženkliai kristi. 3 metinių proga su drauge išskridom savaitgalio atostogų į Paryžių ir jai ta proga padovanojau pakabuką su briliantu. Buvo tikrai labai laiminga.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>