Kelių Vilniaus rajonų apžvalga

Pastaruoju metu nauji butai Vilniuje kyla kaip mielinė tešla. Tokį augimą lemia Vilniaus kaip miesto populiarumas, patrauklumas, daugėjančios investicijų galimybės šiame mieste. Itin perspektyvūs darosi butai Naujamiestyje, kurie seniau nebuvo laikomi tokiais vertingais. Kaip ir seniau, taip ir dabar paklausūs ir daug kam kaip svajonė atrodo butai Vilniaus centre, ypatingai Olimpiečių gatvėje, kur per langą matai visą Vilniaus ir upės vaizdą. Taip pat ir butai Senamiestyje. Tačiau nepaisant visko, butų pardavimai auga ir kituose, tolimesniuose rajonuose. Apžvelkime keletą rajonų ir pamąstykime, kur nauji butai Vilniuje yra patys geriausi, kur paklausiausi.

Naujamiestis

Nauji butai VilniujeTai rajonas, kuris per pastaruosius 10 metų netikėtai ėmė kvėpuoti naujai. Vietos, kurios laikinai buvo mažai patrauklios, staiga tapo „berlynietiško stiliaus“ ir visiems ėmė labai patikti. Žinoma, svarbu ir tai, kad Naujamiestyje įsikūrė Loftas, įvairios leidyklos, dizaino studijos. Iš rajono, kuriame būdavo tik auto servisai ir pramoninių prekių parduotuvės, tik plovyklos ir baisūs fabrikai, gimė industrinis, tačiau kartu ir žmonių kvėpavimą jaučiantis rajonas. Nereikia net sakyti, kad jis yra arti centro, nes tą puikiai jaučia kiekvienas. Tačiau reikia įvertinti tai, jog žmonės patys sukuria jiems patrauklią aplinką ir padaro taip, kad viena ar kita vieta staiga taptų kur kas modernesne, patrauklesne ir labiau patiktų visiems.

Šnipiškės

Atsigauna ir Šnipiškės, ir į pavojingesnes sritis ima brautis naujos rinkos, verslas, statytis nauji gražūs gyvenamieji namai. Taigi, brangsta ir butai. Tad sritys, kurios anksčiau buvo nepopuliarios dėl gana apleistos aplinkos, dėl nešvarumo ar šiaip kažkokio nemadingumo, jeigu tik jos yra arti centro – tampa populiarios.

Žvėrynas

Kadangi kainos čia didelės, patekti į Žvėryną sunku. Jis ir toliau išlieka prestižiniu, gamtos apsuptyje besimaudančiu rajonu, tačiau, reikėtų paminėti, kad jis kartu ir tampa šiek tiek mažiau apipultas pirkėjų. Galbūt dėl to, kad patrauklias gyvenimo sąlygas šiuo mtu gali pasiūlyti ir kiti centriniai rajonai.

Naujininkai

Nors Naujininkams iki Naujamiesčio dar toli, bet bent jau šiaurinė jų dalis pamažu taip pat ima įsilieti į gražiosios Vilniaus dalies žemėlapio dalį. Vos perėjus geležinkelį, jau gali patekti į naujai statomų namų ir vis brangstančios žemės vietas. Kuo patrauklūs Naujininikai? Jų pradžia yra visiškai šalia centro, o dėl gerėjančių perspektyvų, ir stoties, ir Naujininkai darosi vis saugesni, pritraukia vis daugiau jaunų žmonių, atsidaro kavinės, daugėja šių laikų gyvenimo, plečiasi rinkos.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>