Geriausios dvigulės lovos didelėms šeimoms

Dvigulė lova su saugykla

Tai klasikinio dizaino lova, kuri derės prie bet kurio miegamojo. Galite rinktis iš kelių skirtingų apdailos variantų, įskaitant espreso, baltą ir juodą. Rėmas pagamintas iš kietmedžio masyvo, o jei reikia papildomo tvirtumo, galite pridėti kampines atramas. Lova turi keturis stalčius su medinėmis rankenėlėmis, kurios suteikia žavesio. Ši lova puikiai tinka tiek poroms, tiek vaikams. Sandėliavimo stalčiuose galima laikyti smulkius daiktus, pavyzdžiui, papuošalus, plaukų segtukus ir drabužius. Juose taip pat galite laikyti knygas ir žurnalus, jei turite vaikų, kurie mėgsta skaityti lovoje. Šiam rėmui suteikiama vienerių metų garantija ir be rūpesčių taikoma grąžinimo politika. Tai puikus pasirinkimas, jei jums reikia neišsiskiriančios dvigulės lovos. Ji puikiai tinka mažam kambariui arba vaikų miegamajam. Dvigulė lova ir specialistės patarimai.

Dvigulė lova su čiužiniu

Dvigulė lovaŠi lova yra tokia pat tvirta, koks tik gali būti lovos rėmas. Ji turi tvirtą metalinį rėmą su milteliniu būdu dengta apdaila, kuri apsaugo ją nuo rūdžių ir korozijos. Rėmas turi du šoninius bėgelius ir du vertikalius bėgelius čiužiniui prilaikyti. Ant šios lovos galima uždėti bet kokį standartinį dvivietį čiužinį, todėl ją galite naudoti vaikams ir suaugusiesiems. Lovoje yra du galiniai stalčiai ir centrinis skyrius daiktams laikyti. Skyreliuose taip pat galite laikyti nedidelį šviestuvą ar nuotraukų rėmelį. Norint surinkti lovą, tereikia sujungti rėmą ir prisukti kojeles. Galinius stalčius taip pat galite apversti ir pastatyti kitoje lovos pusėje, jei lovą reikia sutalpinti tam tikroje erdvėje.

Dvigulė palėpės lova

Jei ieškote kažko, kas patiktų jūsų vaikams, tai puikus pasirinkimas. Ji yra modernaus dizaino su palėpėje įrengta viršutine erdve, kuri puikiai tinka žaislams ir žaidimams laikyti. Viršutinę erdvę taip pat galite naudoti vaikams ruošti namų darbus. Ši lova puikiai tinka mažiems kambariams, nes leidžia maksimaliai išnaudoti erdvę. Ją galite įrengti bet kuriame kampe ar net užkampyje. Jei turite palėpinę lovą, jums nereikia galvūgalio.

Dvivietis futonas

Jei norite lovos, kuri gali būti ir sofa, tai puikus pasirinkimas. Futonas turi žemo profilio rėmą, todėl jį lengva išskleisti ir naudoti kaip sofą. Kai reikia, galite jį vėl sulankstyti ir naudoti kaip lovą. Futonas turi du laikymo stalčius ir medinį rėmą su lakuota apdaila. Galite rinktis iš įvairių spalvų ir audinių, įskaitant odą. Ši lova puikiai tinka mažiems kambariams ir vaikams. Futonas yra žemo profilio, todėl lengvai telpa mažose erdvėse. Jis taip pat puikiai tinka vaikams, nes prireikus papildomos lovos jį galima lengvai išskleisti.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>