10 geriausių odinių baldų prekės ženklų

Itališki odiniai baldai

Odiniai baldaiItališki odiniai baldai garsėja aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu. Pagaminti iš natūralios odos, gaunamos iš geriausių pasaulio raugyklų, įskaitant Braziliją, Italiją ir Indiją. Pilna oda yra vienintelė odos rūšis, iš kurios galima gaminti baldus, nes ji gaminama iš visos odos. Kitų rūšių oda gaminama iš viršutinio odos sluoksnio, kuris yra labiausiai pažeista gyvūno odos dalis. Viršutinis sluoksnis pašalinamas, kad susidarytų oda, kuri yra tvirčiausia ir patvariausia odos dalis, o tada iš likusios odos dalies gaminama oda. Pilno grūdo oda yra labai patvari ir tinkamai prižiūrima gali tarnauti dešimtmečius. Dar vienas natūralios odos privalumas yra tas, kad ji pralaidi orui, todėl tai geras pasirinkimas žmonėms, gyvenantiems drėgname ar karštame klimate. Odiniai baldai su reglaineriu, kiek jie realiai kainuoja?

Dorell Inc.

Dorell Inc. yra amerikiečių baldų prekės ženklas, gaminantis aukštos kokybės odines sofas ir kitus gaminius. Įmonę 1956 m. įkūrė Maurice'as ir Maurice'as Cohenai ir nuo to laiko gamina aukštos kokybės odines sofas. Be plataus sofų asortimento, bendrovė taip pat gamina įvairių spalvų ir stilių minkštasuolius ir kėdes. Dorell yra vienas seniausių ir patikimiausių prekės ženklų Amerikoje, gaminantis aukščiausios kokybės odinius baldus jau daugiau kaip 60 metų. Be kitų apdovanojimų, "Dorell" baldai turi LEED sertifikatą ir "Cradle to Cradle Gold" sertifikatą. Dorell odinės sofos gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų, joms suteikiama 10 metų garantija, todėl klientai gali būti ramūs. Dorell" sofos yra įvairių spalvų ir stilių, su skirtingomis odos apdailos rūšimis.

HGTV Home – Dirbtinės odos sofos

HGTV Home yra namų dekoro prekės ženklas, parduodantis įvairius odą primenančius baldus, įskaitant sofas, meilės krėslus ir kėdes. Šie gaminiai gaminami iš į odą panašios sintetinės medžiagos, vadinamos mikropluošto audiniu. Ši medžiaga yra patvari ir lengvai valoma, todėl yra geras pasirinkimas šeimoms su vaikais ir naminiais gyvūnais. Mikropluoštas nėra puikus pasirinkimas žmonėms, gyvenantiems drėgno klimato zonose, nes jis prastai kvėpuoja ir neužtikrina pakankamo oro srauto. Mikropluošto baldai iš "HGTV Home" yra įvairių spalvų ir stilių, o daugumą baldų galima nemokamai išsiųsti.

The Z Boy

The Z Boy yra baldų prekės ženklas, prekiaujantis aukštos kokybės odinėmis sofomis, kėdėmis ir poilsio kambariais. Visi jų gaminiai gaminami iš natūralios odos, gaunamos iš Meksikos, Italijos ir Amerikos raugyklų. The Z Boy yra vienas iš labiausiai gerbiamų odinių baldų prekės ženklų Amerikoje, veikiantis nuo 1990 metų. Jie gamina įvairias odines sofas, kėdes ir poilsio kambarius, įskaitant kai kuriuos sekcijinius. Z Boy yra vienas brangiausių mūsų apžvelgtų odinių baldų prekės ženklų, tačiau jie taip pat turi labai aukštos kokybės gaminių, kurie, tikėtina, tarnaus visą gyvenimą, jei bus tinkamai prižiūrimi.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>