Atostogos Palangoje: kokį būstą rinktis

Atostogos Palangoje buvo ir bus daugybei lietuvių būtinas vasaros planas. Net jeigu nekilnojamojo turto projektas Palangoje atrodo ne iš karto lengvai pasiekiamas ir piko metu susirasti nakvynę kurorte darosi sunkiau. Gera žinia tokia, kad nauji būstai Palangoje įkuriami nuolat, yra juk ne tik etnografinis saugomas paveldosaugos Palangos regionas, tačiau ir nuolatos kyla nauji daugiabučiai, statomi namai. Kai pajūrio juostos turime tiek nedaug, visi nori bent kažkiek paatostogauti Palangoje. Kokį būstą rinktis, jeigu planuojate ten atostogauti?

Būstas Palangoje didelei šeimai

Jaukus buto interjerasŠeimyninius būstus būtų galima skirti pagal ekonomines klases. Iš esmės, poreikiai visuomet bus panašūs: kad būtų pakankamai lovų, pakankamai privačios erdvės, kad būtų ir kur pasidžiauti rūbus, ir kur nusiprausti. Su šeima ne visada norisi sėstis į mašiną ir toli važiuoti, ar sukarti didelius atstumus pėsčiomis, dviračiais. Šeimos nori atostogauti ten, kur jau iškart patogu: kuo arčiau jūra, pušynas, ne per toliausiai ir Basanavičiaus gatvė. Kita vertus, šeimoms aktualesnis poilsis gamtoje, nors norisi aplankyti ir vieną – kitą kavinę, tačiau su daug vaikų paprastai užtenka vieno vakarinio pasivaikščiojimo į koncertą. Žemiausios ekonominės klasės būstą išsinuomoti galinčios šeimos paprastai renkasi poilsį Palangos nameliuose. Tokių stovyklaviečių kolonijos būriuojasi būtent tokiose vietose, kur iš tikrųjų yra patogu atostogauti: šalia jūros, pušyne. Geriau įpirkti galintys renkasi nakvynę butuose, kadangi ten yra daugiau patogumo. Na o atostogoms visai negailinčios šeimos pageidauja apsistoti liukso klasės apartamentuose, naujos statybos būstuose, gražiuose viešbučiuose ar butuose netoli jūros.

Garbaus svečio viešnagė

Pastarasis naujos statybos būstų Palangoje atvejis, taip pat prabangių viešbučių su pusryčiais pasirinkimas aktualus ir įvairiems garbingesniems svečiams, kuriems norisi palikti geriausią įspūdį. Taigi, garbaus svečio viešnagė Palangoje praeis tikrai smagiai, jeigu nepagailėsite ir jam išnuomosite geriausius apartamentus naujos statybos butuose.

Studentiška nakvynė

Na ir žinoma visi lieka dar ekonominės klasės būstai Palangoje, kuriuos renkasi mišri auditorija. Tai gali būti įvairi studentiška nakvynė, pavyzdžiui, vadinamasis poilsis „pas bobutę“, kuomet kokia nors močiutė, pusę dienos stovinti prie kelio su plakatu „kambarių yra“, vėliau išnuomoja rūsį be lango ir su lova už mažiausią kainą – 10 eurų. Kam tai netinka, taip pat renkasi namelius. Taip pat Palangoje yra ir keletas hostelių, kur galima ilsėtis bendrų lovų kambaryje, jeigu privatumas nėra pirmasis prioritetas.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>