Skirtingos gėlės zodiako ženklams

Kokios geliu puokstes tiktų skirtingiems zodiako ženklams? Pirmiausia – dovanojamos nuoširdžiai, su šypsena ir tikrais linkėjimais. Tačiau taip pat ir, jeigu norite, gėles galite parinkti pagal zodiako ženklus. Nebūtina tuo tikėti, bet galima į tai pasižiūrėti tiesiog su šypsena.

Mergelei

Modernios gėlėsAr iš https://www.geliusalonas.lt, ar iš kitur išrinkite mergelės ženklo atstovėms prabangiai atrodančias gėles. Nereikia mergelei dovanoti gėlių dažnai, tačiau kai tą darote – nepagailėkite pinigų brangesniam, kokybiškam variantui. Tą mergelės prisimins ilgai ir labai vertins.

Svarstyklėms

Šio ženklo atstovėms dovanokite kūrybingai išspręstus gėlių kompozicijos klausimus. Tik nedovanokite kažko klasikinio, tokio kaip raudonos rožės per Valentino dieną ar tulpė per kovo 8 – jąją. Labai dažnai svarstyklės pasižymi charizma, kūrybingumu, dėl to tokių vertybių tikisi kiekviename žingsnyje. Taip pat jos norės, kad ir gėlės būtų kuo gražesnės, gražiai stilingai, kūrybingai sukomponuotos į puokštę. Netikėtumai irgi patiks.

Skorpionui

Šio zodiako ženklo moterims patiks viliojantys ir gundantys pasiūlymai. Tai gali būti gėlių puokštė su šokoladinėmis dekoracijomis. O galbūt kažkaip kitaip išreikšta prabangi elegancija. Tinka tokios gėlės kaip gladiolos, lelijos, rožės.

Šauliai

Šauliams patiks gėlių puokštės, kuriose bus daugiau žalumos. Tai gali būti visų rūšių gėlės, įkomponuotos į tą žalumą. Gali būti ir pačios gėlės, turinčios daugiau lapelių. Puokštėse gali būti suderinti įvairių atspalvių žali dalykai: salotinės, tamsios, samaninės ir pan.

Ožiaragiai

Šiam ženklui patiks, jeigu gaus dovanų gėlių, kurios bus su ilgais kotais ir be spyglių, o lapų ir papildomų šakelių irgi ne itin reikia. Tiesiog ožiaragiams patinka gėlės, kurios turi į vyteles, rykšteles panašius kotelius.

Vandeniai

Vandeniams labai patiks vandens lelijos ir kitos prie vandens telkinių augančios gėlės. Jos stiprins natūralias šiam zodiakui būdingas savybes: proto jėgą, empatiškumą ir atkaklumą.

Žuvys

Žuvims rekomenduojama dovanoti gėles, kurios padėtų atsipalaiduoti ir pamiršti kasdienybę. Nes kartais žuvys protaudamos pačios pasisprendžia sau spąstus ir negali išeiti iš savo minčių užburto rato. Tad verčiau tai būna kažkas tokio, kas kaskart nustebintų, nebūtų prie ko natūraliai priderinti, ir vertų pažvelgus į tas gėles, pamiršti visa kita gyvenime.

Avinas

Avinui patiks visos baltų spalvų gėlės: chrizantemos, tulpės, rožės, lelijos, gladijos, snieguolės, ramunėlės ir kitos. Nebūtina dovanoti puokštės, galima dovanoti po vieną žiedą.

Apie gėlės, tinkančias kitiems zodiako ženklams, papasakosime kitą kartą.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>