Ar jau žinote, kaip atrodys Jūsų naujas būstas Vilniuje?

Nauji namai – tai naujas gyvenimo etapas. Priimdami šį sprendimą, neturėtumėte skubėti. Naujas būstas Vilniuje turi atitikti visus jam keliamus reikalavimus, t. y. čia turite jaustis saugiai, komfortiškai ir patogiai. Auganti nekilnojamojo turto rinka suteikia itin plačias pasirinkimo galimybes. Tiesa, prieš pirkdami naujus namus, racionaliai įvertinkite gyvenamąją vietą ir būsto kokybę.

Ką turite žinoti apie gyvenamąją aplinką?

Būstai VilniujeVilnius yra vienas sparčiausiai augančių Lietuvos miestų, viliojantis tiek jaunus, tiek vyresnio amžiaus gyventojus. Būsto pasirinkimas čia iš tiesų platus. Praktika rodo, kad didžiausio palankumo sulaukia miesto centre ar senamiestyje esantys namai. Iš kitos pusės, gyvenant miesto centre neišvengiamai susiduriama su nuolatiniu triukšmu, judesiu ir „gyvybe“. Tiems, kurie vertina gamtą ir ramybę, tačiau tuo pačiu nori mėgautis visais gyvenimo senamiestyje privalumais, siūlomi nauji NT projektai Paupio mikrorajone. Tai naujas rajonas istoriniame sostinės senamiestyje, išsidėstęs šalia vingiuojančios Vilnelės. Naujas projektas siūlo darnią zoną gyvenimui, darbui ir laisvalaikiui viename žaliausių ir jaukiausių Europos senamiesčių. Kiti populiarūs rajonai sostinėje – Žirmūnai, Antakalnis, esantys netoli Vilniaus centro. Tiesa, surasti naujos statybos daugiabučius čia gana sunku. Gyvenimą naujuose namuose siūlo tokie rajonai kaip Pašilaičiai, Fabijoniškės, tačiau šiuo atveju teks susitaikyti su tuo, kad kelionė į miesto centrą gali pareikalauti gana daug laiko.

Ką turite žinoti apie būsto kokybę?

Kadangi nekilnojamasis turtas yra ilgalaikė investicija, racionaliai įvertinkite buto projektą, statybines medžiagas ir techninius sprendimus. NT specialistai rekomenduoja investuoti į naujos statybos būstą, kuris siejamas ne tik su pelningesne investicija, bet ir su aukštesnėmis komforto sąlygomis, pvz., minėtieji NT projektai Paupyje siūlo gyvenimą šiuolaikinės architektūros daugiabučiuose, kurie suprojektuoti, atsižvelgiant į šiuolaikinio pirkėjo poreikius, suteikia kasdienio saugumo ir patogumo. Erdvūs, racionaliai išplanuoti, šilti ir šviesūs butai, automobilių stovėjimo aikštelės, apželdinti kiemeliai su poilsio erdvėmis padės pamiršti kasdienius rūpesčius ir mėgautis patogiu gyvenimu jaukiuose namuose. Vieni svarbiausių naujos statybos būstų privalumų – mažesnės šildymo sąskaitos (lyginant su senos statybos daugiabučiais) ir modernios inžinerinės sistemos, padedančios išvengti greitų remonto ar atnaujinimo darbų.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>