Skirtingam įvaizdžiui – skirtingi telefono rūbai

Stiliaus specialistė Vaida sako, kad aksesuarai telefonams gali būti ne tik praktiški dalykai, bet ir esminiai akcentai, sukuriantys ir palaikantys stilių. Kaip rūpinatės savo kasdiene išvaizda, taip pasirūpinti reikia ir telefono stiliumi. Taigi, štai keletas Vaidos komentarų apie tai, koks telefono stilius ir aksesuaras gali padėti išlaikyti stilių.

Solidus ir brandus stilius

Telefonų priedaiVienas ryškiausių pastarųjų kelių metų stiliaus ir mados vėjų yra solidumas ir branda. Iš skandinavų nuolat ateina vėjai dėvėti visiškai juodus drabužius, nes juoda visada atsiperka. Ateina jausmas, kad jau nebegali tiesiog užsidėti gėlėtų marškinių, džinsų, aukštakulnių ir dėl to iškart tapti labai madinga. Jeigu nori būti madinga, turi dėl to stengtis labiau. Taip yra mados pasaulyje, nes dabar atėję visai kitokie dizaino vėjai. Dabar madoje ne kažkokios mergaitiškosgėlės, o vientisas solidus tonas, juoda spalva, pilka spalva. Tai tokios spalvos ir atspalviai, kurie leidžia atrodyti tikrai puikiai bet kokioje situacijoje. Jeigu seniau mes dar turėjome tam tikras tarsi amžiaus kategorijas, kai solidesnis įvaizdis tiko tik vyresnei kartai, o iš jaunimo tarsi tikėjomės žaismės, tai dabar taip jau nėra. Dabar mes galime drąsiai pripažinti, kad jaunimas lygiai taip pat tampa brandūs ir solidūs. Tad nieko nuostabaus, kad ir telefonų priedai ir jų stilius yra su tuo siejamas. Dėl to labai populiarūs prabanga, bet ne kičų atsiduodantys dėkliukai. Sodrių ryškių spalvų, be jokių papildomų dekoro detalių. Visokie pakabukai, papildomi priedai taip pat išlaiko tą patį atspalvį, tokią pačią solidžią platinos, baltojo aukso, juodojo deimanto spalvą.

Atvira naujovėms

Aišku, kai kuriems žmonėms visgi reikia žūtbūt naujovių. Nežinau, ar tai jūs, bet yra kita kryptis stiliaus, taip pat labai svarbi. Tai yra savotiškai atgimstantis hipių judėjimas. Tačiau pirmąjį kartą jis buvo labai ryškus, o dabar jis yra blankesnis, sąmoningai nuslopintas. Tarsi kažkoks prisiminimas. Dėl to į juodą spalvą gražiai įsikomponuoja rudos odos detalės, kokia nors indėniška plunksna, viena ar dvi gėlės. Jokio perkrovimo, daugiau minimalizmo estetikos, tačiau prisimenant būtent gėlių vaikų laikus. Telefono dėklas gali atitinkamai palaikyti tokį stilių. Jis gali turėti savo dizainą, o gali būti tiesiog vientisos spalvos, tos, kuri yra pagrindinė garderobo akcente. Taigi, pasirinkti sau telefonodėklą ir spalvas tikrai reikėtų mąstant apie tai, koks yra bendras žmogaus įvaizdis.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>