Iš ko susideda automobilių nuomos kaina?

Http://www.mvauto.lt/Vienas iš pagrindinių akcentų, į kurį dauguma klientų kreipia dėmesį nuomojantis automobilį, yra nuomos kaina. Kaip bebūtų gaila, dauguma besiruošiančių nuomotis automobilį klaidingai galvoja, jog nuomos kaina priklauso tik nuo to, kokia yra paties automobilio vienos paros ar kito laikotarpio nuomos kaina. Deja, tai nėra tiesa ir būtent todėl norėtume jus supažindinti su pagrindiniais aspektais, į kurios reikėtų atkreipti dėmesį nuomojantis automobilį ir norint sužinoti kiek jums viskas kainuos. Kuriant šį straipsnį atsižvelgiame į automobilių nuomos kompanijos http://www.mvauto.lt/ pateiktus duomenis, todėl jei automobilį nuomositės kažkur kitur, kainos sandara gali neženkliai kisti.

Papildomi mokesčiai – didžiausias klientų priešas

Visų pirma, pakalbėkime apie visų pamirštą tačiau reikšmingą faktorių – užstatas už automobilį. Nors tai ir nėra mokestis, kadangi gražinus automobilį atgausite savo pinigus, tačiau vertėtų prisiminti, jog jums vis tiek reikia turėti tuos pinigus, antraip negalėsite pasinaudoti nuomos paslauga. Konkrečiu mvauto.lt atveju, užstatas nėra labai didelis – suma gali svyruoti nuo 100 iki 150 eurų už automobilį, tačiau kitose įmonėse, ypač tose, kurios siūlo nuomotis didelės vertės automobilius, užstatas gali siekti 500 ar net daugiau eurų, todėl apie šį aspektą reikėtų pasidomėti iš anksto.

Visiems tikriausiai aišku, jog automobilio nuomos kaina didžiąja dalimi priklauso nuo bazinės automobilio nuomos kainos, tačiau nereikėtų pamiršti, jog yra daugybė papildomų paslaugų kurios šią sumą gali net padvigubinti. Pavyzdžiui, kai kurie automobiliai nėra nuomojami kartu su Kasko draudimu, todėl šią paslaugą jums reikės pirkti kaip papildomą, o tai nėra labai pigus malonumas. Taip pat, jei jums reikės papildomos įrangos automobilyje, tokios kaip navigacija ar vaikiška kėdutė, jums greičiausiai taip pat teks už tai mokėti papildomai.

Nors MVAuto šie mokesčiai ir nėra taikomi, tačiau kai kuriose bendrovėse reikia mokėti ir už tai, jei norite jog automobilį galėtų vairuoti papildomi vairuotojai arba už tai, jog su išsinuomotu automobiliu galėtumėte išvykti už Lietuvos ribų.

Taip pat nepamirškite, jog automobilį išsinuomojate su pilnu degalų baku, todėl ir gražintį jį reikės tokį patį.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Ignas

    Šiandieniniai automobilių nuomos sprendimai mums suteikia ypatingą judėjimo laisvę, žinoma su ja ateina ir įvairūs įsipareigojimai tokie kaip mokesčiai ir panašiai.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>