Sena virtuvė atgimsta naujai

Kaip naujų ir gražių virtuvės baldų gamyba gali pakeisti jūsų gyvenimą? Kaip tai, kas yra jūsų senoji virtuvė, gali virsti nuostabia ir įkvepiančia kulinarinei kūrybai vieta? Iš tiesų, protingas sienų nudažymas, naujos plytelės ir atitinkama baldų gamyba leidžia padaryti tikrus stebuklus namuose. Kartais visai nereikia važiuoti į tolimas šalis, kad pamatytume prabangą ir egzotiką. Kartais ją mes galime tiesiog pasidaryti patys pas save namuose.

Senoji virtuvė

Rekonstruoju virtuvęTai kokia gi ta senoji mūsų virtuvė, ir kokia virtuvės baldų gamyba buvo pritaikyta joje? Reikia pasakyti, kad ten didelių pastangų į dizainą nebuvo įdėta. Visų pirma, tokio dalyko kaip virtuvės baldai tarsi išvis nebuvo. Buvo tam tikri baldai, bet pastarieji buvo seni labai ir ne tokie jau gražūs. Taip pat jie aišku nebuvo iš vieno komplekto. Visos spintelės buvo skirtingos. Jos galėjo atrodyti vienaip, galėjo atrodyti kitaip, tačiau apskritai tos spintelės stovėjo ten ir užėmė labai daug vietos. Viena didelė spintelė melsvomis durelėmis stovėjo netoli virtuvės lango. Ant tos spintelės mūsų šeima paprastai ir visi pietaudavo. Keista, kad visi tilpdavome. Juo labiau, kad spintelė neturėjo tokių erdvių, kur galėtum pakišti kojas – tai juk ne stalas. Reikėdavo man visada klūpėti ant kėdės, nes kitaip nepasiekdavau savo lėkštės. Ir gražių virtuvės kėdžių nebuvo – tik senos sovietinės taburetės. Tačiau tikriausiai tokios jos būdavo ir senesniais laikais kažkada, kai žmonės gyvendavo prastomis sąlygomis. Geros kėdės su atlošais būdavo statomos tik svetainėje, kur jau būdavo galim kelti šventę. Taigi, senoji virtuvė buvo pritaikyta labiau maisto gamybai, neguvalgymui. Prisimenu ir spinteles, kurios kabojo ant sienų. Viena buvo iš gelsvos plastmasės, tokią buvau mačiusi ir pas senelius namuose. Gal jie ten pat ją įsigijo? Be to, dar mačiau ir vieną didelę medinę, kurioje laikomi būdavo prieskoniai. Viršutinėje spintelės lentynoje būdavo sudėti tie saldumynai, kurių man neleisdavo valgyti.

Naujoji virtuvė

Ji iš pirmo žvilgsnio skyrėsi nuo senosios. Viską nepaprastai pakeitė nauji virtuvės baldai. Pirmiausiai, tai jie buvo iš vieno gražaus vienodo komplekto. Visos spintelės buvo vienos gražios spalvos. Taip pat buvo vienodos spalvos ir grindys, tokios švelnios melsvos ir rusvos. Be to, buvo ir virtuvės baldai, ant kurių susėdus būdavo galima valgyti. Tam jau buvo pritaikyti ir stalai, ir kėdės, ir suolai.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Gabrielė

    Tinkamos grindys labai svarbu dar virtuvėje, labai norėjau medinių grindų, bet nežinojau ar tai geras sprendimas virtuvėje, nes labai norėjau. Bet radau informacijos apie tai https://www.unideco.lt/patarimai/grindu-danga/medines-grindys ir pasirinkau jas, tikrai labai džiaugiuosi dabar, geras sprendimas buvo ir labai stilingai atrodo.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>