Madingos sezono kuprinės

Net ir tiems, kam nepatinka stovyklavimas, šį sezoną reikalingos kurpinės. Kažkokiu būdu kuprinė tapo kiekvieno stilingo miesto gyventojo gražiausiu aksesuaru, na o turistams ji ir toliau išliko nepakeičiama kelionės palydove. Kokios yra kuprinių tendencijos? Štai keletas naujienų iš šviežiausių mados pasaulio užkulisių.

Talpi odinė kuprinė

Renkuosi kuprinęMieste kuprinė pakeičia rankines ir tampa madingu dalyku. Kartu tai patogu bet kada, kai nešate didesnius svorius. Ir žinoma, tai nepakeičiamai patogu važiuojant dviračiu. Gal dar prieš 10 metų bandydavote važinėti su aplinkbesimakaluojančiu rankinuku arba dar blogiau – iš kišenių byrančiais raktais ir telefonais, tai dabar to daryti nereikia. Vientisa juoda odinė kuprinė yra stiliaus viršūnė ir jūs tikrai galite leisti sau kopti į to stiliaus viršukalnę.

Maža vakaro kuprinytė

O ką daryti toms šviesių plaukų gražuolėms, kurios vakare eina į klubus „paklubinėti“? Jos taip pat ras savo kuprines. Žinoma, mažas, lakuotas ir galimai dar su kokiu nors prisegtu zuikučiu, kuris žinome, ką reiškia. Aišku, galima rasti ir nebanalią, gražią vakaro kuprinę. Taip pat, kaip randame pačias mažiausias pasaulyje stilingas delnines, taip pat vakarėliui galime rasti ir pačią gražiausią, stilingiausią kuprinę. Įdomus derinys – mažas kuprinės korpusas ir itin didelės, plačios, spalvotos jos petnešos. Tinka prie masyvaus kirpimo kostiuminių kelnių arba didelių kareiviškų batų. Jeigu nežinote, kaip dėvėti kuprines, visada galite pasidairyti madų žurnaluose. Pastebėsite, kad miestuose galima turėti ir turistinio tipo kuprines. Kodėl? Nes pasirodo, tai tampa jauna miesto kultūros dalimi ir tikra mada.

Turistas yra stilingas

Kadangi kuo toliau, tuo labiau madinga darosi atletiškas kūnas, sveikata ir sportas, tai ir tokia veikla kaip stovyklavimas imamas vertinti kaip labai madingas. Paprastai žmonės, kurių nišinė veikla būna žinoma ir maloni tik jiems, dažniausiai supyksta, kai visi hipsteriai netikėtai „atranda“ tą dalyką ir paverčia popsu. Tačiau toks jau gyvenimas. Tad jeigu seniau turistui visiškai galėjo nerūpėti nei kaip jis atrodo, nei ką jis veikia, dabar jis tampa tikru mados etalonu. Tam, kas ketina eiti į mišką, į žygį, į pelkes, reikalinga ne bet kokia kuprinė, o pati didžiausia,kamufliažinė ir su daug kišenių. Kuo kuprinė gamtoje bus didesnė ir galingesnė, tuo stilingiau atrodysite. Aišku, jums tokios didelės gal net nereikia, tačiau geriau gamtoje su miesto lakuota kuprinyte nesirodykite.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>