Krovinių pervežimai į Norvegiją: kaip juos supakuoti

Į Norvegiją kroviniai (pavyzdžiui, per kigis.lt) ir siuntos su daiktais pas emigravusius artimuosius keliauja dažnai. Juk ten išsikraustę šeimos nariai ieško gyvenimo geresnio, nori daugiau uždirbti, tačiau už savęs būna palikę visą komfortą ir viską, ką visą gyvenimą kūrė. Tad jiems reikia laiko prisitaikyti, o pasijusti jaukiau paprastai padeda turimi daiktai. Dėl to tenka juos kaip krovinius gabenti savo, išnuomotu ar logistikos firmų transportu. Kaip supakuoti tuos daiktus, kad į Norvegiją jie ir nukeliautų tikrai geros būklės?

Dūžtantys daiktai

Kigis paslaugosTransporto įmonė kigis.lt nuvežtų daiktus tikrai atsargiai, ir jie būtų sudėti į mašiną tinkamai, atsargiai. Tačiau pirmoji darbo dalis yra pakavimas. Dūžtančių daiktų kelionė turi būti vykdoma atsargiausiai. Kita vertus, ji vykdavo ir tuomet, kada pasaulyje transportas buvo dar menkai išvystytas. Kinų porcelianas keliaudavo laivais, o dūžtantys indai būdavo pristatomi ir arkliais bei karietomis. Visa tai – tie pasiekimai, kuriais mes galime džiaugtis, tačiau turime prisiimti atsakomybę dėl daiktų pakavimo. Jeigu jau norime kažką daryti ir siųsti į Norvegiją dūžtančius daiktus, tai supakuokime juos taip, kad šie iš esmės būtų nedūžtantys daiktai. Įvyniokime juos į minkštus audinius, tarp daiktų palikime vietos, kurią užpildykime minkštu pakavimo užpildu.

Elektronika ir prietaisai

Vežant į užsienį, galbūt į Norvegiją bet kokią elektroniką, prietaisus, taip pat derėtų labai prižiūrėti kelionės kokybę ir visus daiktus itin saugoti nuo bet kokių galimų dužimų, netikėto poveikio. Tik tada elektronika ir prietaisai sėkmingai nukeliaus ir pasieks savo kelionės tikslą, jeigu bus pasirūpinta tos kelionės saugumu. Reikėtų juos pakuoti panašiai kaip ir dūžtančius daiktus.

Skysčiai

Štai skysčių kelionės pasižymės naujais dalykais. Visų pirma, turite būti tikri, kad tokį skystį galima gabenti, kad jis tikrai gali būti išvežtas į vieną ar kitą vietą. Antra vertus, turite pasistengti, kad jie būtų taip supakuoti, kaip ir dūžtantys daiktai – kad nedužtų jų taros. Ir galiausia – reikia stengtis, kad išsiliejimo atveju, skysčiai vis tiek patektų į kitą sandarią tarą, tik tada krovinių pervežimai į Norvegiją bus sėkmingi ir neužlies kitų daiktų.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • ferrybookings.lt

    Geri patarimai, mes krovinius vežame į Švediją keltais, bet visi šie patarimai puikiai tinka, reikės labiau pasirūpinti krovinių saugumu.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>