Barzdaskutės: kaip pasirinkti?

Sunku net įsivaizduoti, kiek laiko anksčiau vyrai praleisdavo prie veidrodžio vien tam, kad kruopščiai nusiskustų barzdą. Reikėdavo pasirinkti tinkamus peiliukus, atrasti skutimosi kampą, kuris padėtų išvengti nemalonių įbrėžimų, ir t. t. Tad suprantama, kad pirmosios barzdaskutės atnešė daug džiaugsmo ir palengvino vyrų kasdienybę bei grožio procedūrų atlikimą. Jomis galima skustis tiek drėgnu, tiek sausuoju būdu, o kokybiškos barzdaskutės neleidžia atsirasti kontaktui tarp ašmenėlių ir odos, todėl niekada neįsipjaunate. Šauniausia tai, jog įkrauta barzdaskutė veikia pakankamai ilgai, todėl galite ją drąsiai vežtis ir į kelionę. Kadangi šiuos prietaisus gamina ne vienas visame pasaulyje gerai žinomas prekės ženklas, kartais nuo jų pasirinkimo gali ir susisukti galva. Pateikiame keletą patarimų, kurie padės įsigyti puikią barzdaskutę.

Profesionali barzdaskutėVisų pirma, turėtumėte atsižvelgti į savo odos ir plauko tipą. Vieni vyrai pasižymi itin vešliomis barzdomis ir pakankamai kieta veido oda, kiti turi jautrią veido odą, o jų barzda nelinkusi vešėti. Jei jūsų plaukai itin stori ir kieti, vertėtų įsigyti barzdaskutę su rotorine galvute. Jos labiau pritaikytos ilgesniems barzdos plaukams ir gali lengviau prieiti prie sunkiai pasiekiamų vietų. Jei turite plonus barzdos plaukelius ir jautrią, į spuogus ar bėrimus linkusią veido odą, jums tiks barzdaskutės su tinkleliu. Jos sugeba prieiti kiek giliau, arčiau odos, todėl švariai pašalins net ir nedidelę trijų dienų barzdelę. Barzdaskutės su tinkleliu paprastai turi nuo 1 iki 3 peiliukų ir tinklelių eilių. Modeliai su vienu tinkleliu dirba silpniausiai, o turintys tris – galingiausiai. Taigi, kuo daugiau tinklelių, tuo stipresnis skutimo pajėgumas.

Jei mėgstate varijuoti su savo barzdos įvaizdžiu, būtinai pamėginkite barzdaskutę, į kurią įmontuotas plaukų kirpiklis. Tokios barzdaskutės tiks ne tik norintiems švarios ir tvarkingos barzdos, bet ir tiems, kurie bando ją auginti ir nori taisyklingai bei profesionaliai apkirpti plaukelius. Tokie prietaisai leidžia barzdą patrumpinti, keisti jos formą, susitvarkyti žandenas, pašalinti plaukelius iš nepageidaujamų vietų.

Taip pat atkreipkite dėmesį į barzdaskutės veikimo ilgį. Jei ja naudojatės tik namuose, galite rinktis ir trumpesnio veikimo barzdaskutę, o jei daug keliaujate ar mėgstate įrenginį nešiotis su savimi, jums pravers galingesnė barzdaskutė, kuri po pakrovimo veiks ilgiau ir nesukels rūpesčio keliaujant ar turint daug reikalų ir pernelyg mažai laiko užsiimti dažnu barzdaskutės įkrovimu.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>