Klasikiniai valgomojo stalai praktiškam ir stilingam interjerui

Valgomasis – viena svarbiausių gyvenamųjų erdvių, turinti aiškią baldų hierarchiją. Svarbiausiųjų kategorijai priskiriami valgomojo stalai, aplink kuriuos statomi kiti baldai. Iš tiesų nuo valgomojo stalo stiliaus, jo dydžio, furnitūros priklausys ir visos erdvės nuotaika bei atmosfera. Praktika rodo, kad didžiausio pirkėjų dėmesio sulaukia klasikinio stiliaus stalai, kurie puikiai dera tiek tradiciniame, tiek šiuolaikiniame interjere.

Valgomojo stalo stilius

Stalai valgomajamPaprastai klasikinių valgomojo stalų gamybai naudojama mediena. Natūralus medis žavi savo unikaliu raštu ir gyvenamajai erdvei suteikia subtilios elegancijos. Be to, pastaraisiais metais išpopuliarėjo kelių stilių derinimas, pvz., moderniame valgomajame statomas neapdirbtos medienos stalas, kuris suteikia daugiau originalumo ir išskirtinumo. Rinkdamiesi medieną stalo gamybai, išlikite objektyvūs – siūlome pirkti aukščiausios kokybės medį, kuris užtikrins ilgaamžę eksploataciją. Nepamirškite, kad ant valgomojo stalo dedami skirtingų temperatūrų patiekalai ir vazos su gėlėmis, todėl pasidomėkite, kokios yra šio baldo priežiūros sąlygos ir į ką turėtumėte atkreipti dėmesį, kad baldas džiugintų ne vienerius metus. Jei baldą gaminsite, daugiau informacijos jums suteiks baldininkas. Jei perkate jau pagamintą stalą, rinkitės patikimą ir rinkoje vertinamą pardavėją, kuris ne tik užtikrins aukštą gaminio kokybę, bet ir patars dėl tinkamos jo priežiūros.

Valgomojo stalo praktiškumas

Kad valgomojo stalas būtų ne tik stilingas, bet ir patogus, rinkdamiesi baldą įvertinkite patalpos plotą, prie stalo sėdinčių asmenų skaičių, taip pat – savo įpročius ir gyvenimo būdą, pvz., ar jūsų šeimai svarbu kiekvieną vakarą susiburti prie bendros valgymo erdvės, ar kiekvienas valgo atskiruose kambariuose? Nuo jūsų atsakymo priklausys ir valgomojo stalo dydis, forma bei stilius, pvz., jei stalas tarnaus tik kaip dekoro elementas, galite drąsiai išlaisvinti vaizduotę (apie valgomojo interjero sprendimus plačiau skaitykite Domus galerija svetainėje), jei planuojate prie stalo pietauti su visa šeima, jums reikalingas ne tik stilingas, bet ir praktiškas baldas, prie kurio būtų patogu susėsti, valgyti ir kalbėtis.

Standartiškai vidutinio dydžio valgomojo stalo matmenys yra 120 ir 80 centimetrų. Prie tokio stalo gali laisvai sėdėti iki 6 žmonių. Verta prisiminti, kad vidutinis kėdės plotis siekia apie 40 centimetrų, todėl atsižvelgdami į tai galite gan lengvai apskaičiuoti, kokio ilgio valgomasis stalas jums reikalingas. Nepamirškite, kad atstumas tarp stalo paviršiaus ir kėdės turi būti gan didelis, kad sėdėdami nejaustumėte diskomforto. Be to, būtina racionaliai įvertinti ir stalo aukštį – sėdėdami turite patogiai pasidėti alkūnes. Paprastai pietų stalo aukštis siekia apie 75 centimetrus.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>