Kaip interjere prisijaukinti spalvas?

Kiekvienas interjeras gali būti skirtingas, tereikia pasižvalgyti po www.dubingiai.lt svetainę ir pamatyti, kiek puikių namų interjero idėjų čia yra. Tačiau lietuviai vis dar pasižymi neryžtingumu į namus įsileisti spalvas. Kaip kažkada jas išmetėme sulig sovietiniais kilimais ant sienų, taip dabar ir nesinori kažko panašaus daryti, ir vis dar laikomasi nuosaikaus pilkumo, rudumo ir daugiausiai baltos. Tačiau reikėtų pamažu leisti sau džiaugtis naujovėmis.

Dažniau internete žiūrėkite gražių vaizdų

DubingiaiPirmiausia pradėkime nuo gerų įtakų įkrovimo. Kaip jūs nebijosite, jeigu nematote pavyzdžio? Reikėtų daugiau būti tokiuose tinkluose kaip Pinterest, Instagram, ir pagal atitinkamus raktažodžius tiesiog dairytis į tokius butus, ieškoti gražių sprendimų, kurie kuo puikiausiai tiktų jums. Tikrai greitai džiaugsitės, kad jau galvoje knibžda idėjos. Štai čia pastatysiu spalvotą staliuką, o ten ryškius rėmelius pakabinsiu. Kuo daugiau puikių pavyzdžių matysite, tuo greičiau galėsite džiaugtis noru ir entuziazmu versti naują spalvotą puslapį savo gyvenime – ir kurti kitokį, jau ryškų, gražų interjerą.

Fonus rinkitės ramesnius, vienspalvius

Tuomet pradėkite darbą. Nepatariama iškart imti aklai kopijuoti kažką, ką matėte internete. Geriau pirmiausia pasistengti suvokti tam tikrus vizualumo principus, nes būtent jie leis jums valdyti dėmesį ir kurti tą gražią spalvų dermę. Vienas iš svarbių kompozicijos dėsnių bus traktuoti sienas kaip baltą drobę, arba kaip patį paveikslą, bet ne abu kartu. Jeigu klijuosite ryškiaspalvius foto tapetus, tai tam skirkite tik vieną sieną, nes ji bus lyg paveikslas. Ir ant jos jau nekabinkite paveiksliukų, veidrodžių ar laikrodžių, lentynų. Kitu atveju – sienas dažykite vienspalviais tonais ir jos taps drobėmis. Štai tada ant tokių sienų jau galėsite kabinti kažkokias lentynas ir kitokias detales.

Nebijokite ryškių detalių

Geriau pradėti sargesniais žingsniais, pasirinkite saugesnes vienspalves, šviesias spalvas sienoms, o su ryškiomis spalvomis darbą pradėti per detales: ryškiaspalviai rėmeliai, vazonai, knygos, pagalvėlės ant sofos. Galbūt ryškesnis baldų komplektas ar kažkas panašaus.

Išmokite derinti spalvas

Patarimų klauskite interjero salone, kaip suderinti spalvas. Tačiau taip pat galite to pasimokyti ir savarankiškai. Tikrai rasite lengvai internete paaiškinimus, kaip tas spalvas derinti. Apie lietuviškas ir pietietiškas interjero spalvų madas irgi daug rasite internete medžiagos. Ir čia mums vertėtų išmušti iš savęs šiaurę ir šiek tiek pasistengti paieškoti tirštesnių bei ryškesnių spalvų, priartinti prie savęs šiltus ir spalvotus pietus.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Emilija

    As tai patarciau visada pradedi nuo kazko mazo ir jau tik po to prisijaukinti spalvas su masyviais daiktais. Va kaip ir cia rasoma apie detales, jog galima pradet nuo aksesuaru interjero minimaliu. Mano drauge pavyzdziui zvakiu prisipirko is danilovo.lt , tai labai svelniai isryskino jos interjera, o ji irgi prie ryskesniu spalvu priprato. Tuo labiau kad labai jau jaukia atmosfera tos zvakes sukure

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>