7 geriausi plaukų dažai be amoniako

"Organix Color Care plaukų dažai be amoniako

"Organix" yra "Target" priklausanti produktų linija. Jie gamina įvairias plaukų priežiūros priemones – nuo šampūnų iki plaukų dažų. Šis prekės ženklas ypatingas tuo, kad yra visiškai ekologiškas. Tai reiškia, kad sudedamosios dalys gaunamos iš augalų, o ne iš cheminių medžiagų. Todėl "Organix" dažai yra itin švelnūs jūsų plaukams ir galvos odai. Jie taip pat saugūs jautrią odą turintiems žmonėms. Yra du pagrindiniai žmonių nusiskundimai dėl šio prekės ženklo. Pirma, jie yra labai brangūs, palyginti su kitais panašios kokybės dažais. Antra, spalvų pasirinkimas yra ribotas. "Organix" dažai yra 16 spalvų, iš kurių 8 tinka šviesiems plaukams. Jei ieškote plaukų dažų, kurie būtų švelnūs plaukams ir galvos odai, be to, ekologiški, šis prekės ženklas yra geras pasirinkimas. Tačiau jo kaina yra didesnė. Plauku dazai be amoniako, kaip juos išsirinkti?

Rusk Colour Boost plaukų dažai

DažaiKaip ir "Organix", "Rusk" yra "Target" priklausanti produktų linija. Jie gamina plaukų dažus, šampūnus, kondicionierius ir daugybę kitų susijusių produktų. Jų plaukų dažai "Colour Boost" yra be amoniako, tinkami visų tipų plaukams. "Colour Boost" dažai yra vieni iš nedaugelio beamoniakinių dažų, kuriuos galima įsigyti ne tik šviesių atspalvių, bet ir įvairesnių spalvų. Iš viso galima rinktis iš 12 spalvų. Be to, "Colour Boost" dažai yra labai prieinami. Jie gerokai pigesni už "Organix", tačiau vis tiek yra švelnesni plaukams ir galvos odai nei dauguma kitų dažų. Vienintelis šių dažų trūkumas yra tas, kad jie netinka žmonėms, turintiems žilus plaukus. Jei turite šviesius plaukus ir norite platesnio spalvų pasirinkimo, šie dažai yra geras pasirinkimas. Tačiau turėtumėte atkreipti dėmesį, kad jis gali netinkamai veikti žmonėms, turintiems žilus plaukus.

John Frieda Precision Foam Colour

John Frieda yra plaukų priežiūros prekės ženklas, priklausantis plaukų produktų milžinei "Schwarzkopf". Ši bendrovė įsikūrusi Vokietijoje ir veikia nuo 1910 m. John Frieda yra vienas populiariausių plaukų dažų prekės ženklų pasaulyje. Jų "Precision Foam Colour" yra labai švelnūs plaukų dažai be amoniako, tinkantys visų tipų plaukams. Iš viso galima rinktis iš 15 skirtingų atspalvių. Be to, šie dažai taip pat yra labai prieinami. Vienas dalykas, kuriuo "John Frieda" išsiskiria iš konkurentų, yra tai, kad jie kartu su kiekvienais dažais pateikia spalvų lentelę. Pagal šią lentelę lengva nustatyti tinkamą spalvų mišinį ir naudojamų dažų kiekį. "John Frieda" dažai yra švelnesni plaukams ir galvos odai nei daugumos kitų prekių ženklų dažai, be to, jų yra įvairių spalvų. Jei norite nebrangių plaukų dažų be amoniako, tai geras pasirinkimas.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>