Suteikime dovanoms naujus galimus atspindžius

Kaip teikiamoms dovanoms galima suteikti naujus, neįprastus atsinžius?

DovanosVerta pripažinti tai, kad dovanos yra teikiamos jau nuo seniausių laikų. Žinoma, jos buvo visiškai kitokios, nei galime matyti dabar. Kardinaliai pasikeitė ne tik jų išvaizda, sudėtis, tačiau ir paskirtis. Be kita ko, galima pastebėti tai, kad šiuo atveju kito ir dovanos prasmė, jos išrinkimo ir įteikimo momentai bei dar ne vienas kitas itin svarbus aspektas. Verta pripažinti tai, kad šiandien dovanos labai dažnai praranda savo pirminę paskirtį ir jau nebėra tokios itin branginamos, kokios buvo iki šiol. Puikiai suvokiame tai, kad šiandienos gyvenimo ritmas yra labai spartus. Taigi, visiškai natūralu, kad laiko paprastiems ir žmogiškiems dalykams paprasčiausiai jau neberandame. Tarkime, itin pastebimi akivaizdūs vyraujantys pokyčiai tuomet, kai kalbame apie žmonių tarpusavio bendravimą šiandien. Koks jis yra? Dažniausiai gyvo ir kontaktinio bendravimo vienas su kitu galime patirti labai mažai. Taip nutikti gali dėl labai įvairių priežasčių. Tarkime, esantę išvykęs toli nuo gimtųjų namų, daug laiko praleidžiate darbe ar priešingai – esate namisėda ir nemėgstate būti viešose vietose. Be kita ko, negalima pamiršti ir šiandien itin aktualių sveikatos apsaugos sumetimų dėl siaučiančių ligų protrūkių. Visą tai gali būti labai svarbi priežasties dėl ko mes nesugebame vienas su kitu bendrauti realiai. Žinoma, pats svarbiausias veiksnys šiuo klausimu yra informacinės technologijos. Jos iš esmės pakeitė žmonių gyvenimus ir perkėlė juos į kitą dimensiją. Naudojami išmanieji telefonai, kompiuteriai, planšetės ir kita leidžia bendrauti virtualiai, kad ir kur būtumėte, kad ir ką beveiktumėte. Be jokios abejonės, negalima teigti, kad tai yra tik neigiamas aspektas. Jis turi tikrai ne vieną privalumą. Tačiau, tada kai kalbame apie žmogiškųjų ryšių palaikymą ir dovanas – visai kas kita. Verta pastebėti tai, kad dažnaio ne tik, kad nebemokame išrinkti dovanų, tačiau ir jų priimti. Tarkime, artėjant didžiosioms metų šventėms turėtume pažvelgti į artimuosius visiškai kitomis akimis, dovanoti jiems šilumą ir apgaubti meile, rūpesčiu. Tačiau, kas nutiko šiandien? Viskas pamažu tapo tik materialiniu požiūriu paremta švente, kuomet svarbus nebe išreiškiamas dėmesys, o įteikiamos dovanos vertė. Be jokios abejonės, tokiu atveju labai dažnai yra pasirenkamos ir skanios dovanos, kurios visuomet praverčia, nes yra labai praktiškas. Tačiau, ar jos gali būti individualios? Tikrai ne visuomet. Greta jų yra svarbus ne vienas kita komponentas.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Asta

    Tos visokios skanios dovanos jau taip atsibodusios yra.. Realiai pas mane jos stovi paskui namie, iki kol neprisiruošiu išmesti. Dažniausiai gaunu tai ko net nemėgstu ar išvis nevalgau :D Labiau mėgstu gauti praktiškas dovanas, ką tikrai galėsiu panaudoti. Ir visiškai nesvarbi yra dovanos kaina , gali būti kad ir pigi dovana, bet ji man puikiai tiks.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>