Prieš šventes – verta ištuštinti kanalizacijos duobę

Žalia pievaVieni srutoveziai naudojami žemės ūkyje, ir jų pagrindinė paskirtis yra tiesiog vežioti gyvulininkystės ūkyje atlikusias srutas. Kitų srutovežių paskirtis yra kitokia. Ir galimas daiktas, kad jie yra kažkieno pragyvenimo šaltinis.

Žaidimas verčia naudotis srutovežiu

Vienas kompiuterinių žaidimų kūrėjas pasakojo, kad dabartiniai kompiuteriniai žaidimai labai dažnai leidžia žmonėms, gyvenantiems miestuose, įsikūrusiems jaukiuose butuose, išgyventi tai, ką žmonės dažniau patirdavo gyvendami ne tokiame komforte, kaime ir žemės ūkyje. Taip tarsi kompensuojamas kažkoks tam tikrų dalykų gyvenime nebuvimas, kad ir kaip tai juokingai skambėtų. Taigi, vienas iš šią žiemą populiariu buvusių žaidimų – tai imitacija gyvenimo Suomijos kaimelyje. Žaidimo veikėjas turi gyvendamas kaimelyje per vasarą iš dalių surinkti automobilį, tačiau jis turi pirkti tas dalis. Tačiau ne visada joms yra pinigų. Pats brangiausiai apmokamas darbas tame žaidime – tai su srutovežiu važiuoti po aplinkinius kaimus ir ištraukti išmatas iš srutų rezervuarų, nuotekų duobių. Už jį moka po 200 eurų už atvažiavimą. Gyvenime Lietuvoje taip pat tokie dalykai dar tebevyksta, tik žaidimų specialių nereikia, na o atlyginimas tikrai kitoks. Už srutų ištraukimą iš duobės Lietuvos provincijoje mokama 10 – 20 eurų.

Lietuvoje vietinė kanalizacija yra vis dar populiarus reiškinys

Iš tiesų, vietinė kanalizacija Lietuvoje – vis dar daug kur naudojamas dalykas. Būtų gal ir kitaip, tačiau, deja, ta vietinė kanalizacija yra dažnai vienintelis būdas turėti išvis bet kokią nuotekų sistemą. Mat prisijungimas prie vandens ir nuotekų tinklų daug kur vis dar yra tiesiog negalimas ir neįmanomas, taigi, tai dažnai yra tiesiog net nelengvas sprendimas. Todėl ir žmonės naudojasi tokiomis paslaugomis, kaip srutovežio iškvietimas į namus, siekiant išvalyti nuotekų duobę.

Prieš šventes nutarė išsiurbti vietinę kanalizaciją

Dar vienas įdomus pavyzdys: prieš šventes viena šeima nutarė, kad būtina išsikviesti srutovežį ir išsiurbti nuotekų duobę. Mat buvo planuojamas jubiliejus, į kurį turėjo susirinkti virš 50 žmonių. Kilo baimė, kad gali tekti vėliau labai kentėti dėl galimai per kraštus besiveršiančių srutų, taigi, viskas buvo sutarta ir taip padaryta, kad būtų kuo paprasčiau ir geriau. Taigi, atvažiavęs srutovežis privertė visus neblogai paplušėti, praskiesti atliekų duobę didesniu kiekiu vandeniu, kad masė būtų skystesnė. Galiausiai, visą kvartalą užvaldė baisus kvapas, tačiau, laimei, jis visgi buvo laikinas, ir labai nesutrukdė niekam užsiimti tokiais dalykais.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>