Kokios pavasarinės striukės ne tik madingos, bet ir stilingos?

Mada – greitai ateina ir išeina, tačiau rūbus keisti tik pasikeitus madai, būtų neatleistina klaida, todėl ypatingai lauko rūbai perkami ne vienam sezonui. Šiame straipsnyje patarsime, kokios pavasarinės striukės madingos ir kokias rinktis norint atrodyti stilingai.

Striukės saugančios nuo lietausKaip išsirinkti madingą striukę? Pirmiausia reikėtų suprasti, kad dažnai žodis „madingas“ renkantis rūbus nėra tikslus. Nes mada keičiasi labai dažnai. Šiuo metu naujos rūbų kolekcijos pristatomos kiekvieną mėnesį. Tuo tarpu anksčiau būdavo kiekvieną sezoną ar per metus vieną kartą. Taigi, mada keičiasi itin greitai, juk gyvename greito vartojimo amžiuje. Dabar galima pasakyti, kad madinga atrodyti stilingai. Taigi, jei suderinsite madą su stiliumi, kurį kuriate, tai viskas bus puiku.

Kokia striukė bus madinga ir stilinga? Kai kalbame apie pavasarį, tai reikia nepamiršti, kad toks laikotarpis labai permainingas. Tai šilta, tai šalta, tai lyja, tai vėjas pučia. Pirmiausia – rinkitės kokybiško audinio striukę. Ji turi būti iš „kvėpuojančio“ audinio, neperšlampama ir neperpučiama. Negailėkite pinigų gerai striukei. Kokybiškas audinys leis jaustis komfortiškai ir mėgautis įvairiomis oro sąlygomis. Kalbant apie stilingą ir madingą striukę reikia galvoti apie tai, kokia jūsų figūra ir koks striukės siluetas tinkamiausias. Jei jūsų figūra daili, tai galite rinktis praktiškai bet kokio modelio striukę. O štai, kai turite apvalių formų figūrą, tai reikės atidžiai pasirinkti. Svarbiausias patarimas – nesirinkite liemenį išryškinančias striukes. Jos tik dar labiau pabrėš jūsų trūkumus. Taip pat nesirinkite per trumpų striukių. Labai gražiai atrodo tiesaus silueto pavasarinės striukės. Jos paslėps tai, ką reikia ir atrodysite lieknesnė. Dabar labai madingos laisvo silueto arba dar kitaip vadinamos „oversize“ striukės. Jos ne tik madingos, bet ir atrodo labai stilingai. Ne mažiau svarbios ir spalvos. Pavasariui tinkamos įvairios spalvos, tačiau jei norite atrodyti madingai, tai rinkitės spalvotas striukes. Be to, puikiai atrodys ir tokios spalvos kaip chaki, garstyčių, mėlyna, violetinė. Renkantis striukę šiltajam sezonui, atsižvelkite ir į kitus savo drabužius, juk juos reikia derinti.

Kartais galima išgirsti, kad mada ir stilius nesusiję. Dažnai tai būna teisinga, nes tai, kas madinga, nebūtinai bus ir stilinga. Taigi, gerai pagalvokite, ko norite. Ar būti madinga ir kiekvieną sezoną pirkti vis naujus darbužius, ar norite būti stilinga ir rūbus įsigyti bei dėvėti ne vienus metus? Nuo atsakymo priklauso ir tai, kokių drabužių jums reikia.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>