Balkonų stiklinimas, tik dėl grožio ar ir naudinga?

Įstiklintas balkonasAsmenys, kurie gyvena butuose, ir kurių namai yra ne renovuoti, dažnai susimąsto apie tai, kad reikia susitvarkyti savo balkoną. Tuomet kyla klausimas, kaip jį sutvarkyti. Ar stiklintį balkoną ar palikti jį atvirą. Kai kurie asmenys pagalvoja apie tai, kad įstiklinus savo balkoną jie taps kaip kambariai, ir asmenys nebe turės kur išeiti pakvėpuoti grynu oru. Tiesa balkonai įstiklinama pilnai todėl visiškai gryno oro nelieka. Tačiau visada yra daromi atidaromi langai tam kad asmenys galėtų vėdinti savo balkonus ir norint galėtų kvėpuoti grynu oru. Taip pat kai kurie asmenys nenori, kad visi matyti kas pavyzdžiui yra padėta jų balkonuose. Tokiu atveju įmonės, kurios atlieka šiuos darbus siūlo balkonų stiklinimą atlikti tik dalinai. Tai yra apatinę dalį palikti nepermatomą, na o viršų palikti su stiklais. Taigi kaip yra tai patogu ir gerai ar vis gi balkonų stiklinimas tik grožis. Tai gali būtų abu variantai, kadangi įstiklinimas suteikia grožio jūsų balkonui, na tai taip pat yra labai patogu žiemos sezonu, kuomet balkone nėra taip šalta kaip lauke bet ir nėra labai šilta kaip namuose. Tai gali pasitarnauti kaip sandėliukas.

Kiek kainuoja balkonu stiklinimas?

Balkono stiklinimas ir jo kaina priklauso nuo kelių aspektų. Tai yra kokio dydžio yra jūsų balkonas. Juk aišku, kad mažesnio balkono stiklinimo kaina bus gerokai mažesnė nei to, kurio balkonas yra daug didesnis. Taip pat kaina priklauso ir nuo to, ar bus atliekamas viso balkono stiklinimas ar tik dalinis. Jei renkamasi, kad apačia bus uždara ir niekas nematys kas pavyzdžiui padėta ant grindų toks stiklinimas kainuos mažiau. Na o jei bus pasirinktas pilnas stiklinimas nuo pat apačios iki pat viršaus jis automatiškai kainuos daug brangiau, kadangi viskas bus iš stiklo, o tai didiną kainą. Įmonės, kuriuos atlieka tokius darbus sako gerai pagalvoti koks variantas geresnis jums, kad vėliau darbų nereikėtų kartoti ir mokėti papildomus pinigus.

Kada verta pamastyti apie balkono stiklinimą?

Apie balkono stiklinimą verta pamastyti tada, kuomet susiduriate su problema, kad jums į jį dažnai prilyja ar jaučiate, kad į namus iš balkono eina šaltis. Balkono stiklinimas padeda sumažinti šalčio sklidimą į namus. Taip pat toks variantas puikiai tinka kai norima balkone pasidaryti mažą terasą, kurioje galėtumėte atsisėsti ir pailsėti po dienos darbų. Taip pat balkono stiklinimas pasitarnauja ir kaip sandėliukas. Kadangi susidėjus daiktus nereikia bijoti, kad jie sulys ar sušals žiemos metu. Taigi toks stiklinimas atneša ne vieną naudą žmonėms ir jų namams.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>