Baidarių nuoma: ką rinktis?

Baidarės KiaunėjeDabar yra labai daug pasiūlymų plaukti su baidarėmis, tačiau daugelis nežino, ką rinktis. Smagiai leisti laiką plaukiant gražiomis upėmis ir ežerais nori vis daugiau žmonių. Reikia žinoti, kad baidarių nuoma suteikia tokią galimybę, kai galima pasirinkus tinkamą maršrutą, plaukti mėgaujantis gražia Lietuvos gamta.

Šiuo metu yra daug baidarių nuomotojų pasiūlymų, todėl rinktis yra iš ko. Sužinokite, kuris maršrutas jums labiau tiktų. Pavyzdžiui, jeigu jus sudomino plaukimas Kiaunos upe, tai pasidomėkite, kam tinkamas šis maršrutas ir, kiek laiko plaukiama juo. Jeigu nežinote, kuris maršrutas jums yra tinkamas, tai galima pasidomėti tuo, ką siūlo baidarių nuomotojai jums tinkamame regione, o jeigu nežinote, net kuriame Lietuvos regione norėtumėte plaukti, tai reikės skirti laiko peržiūrai įvairių pasiūlymų. Šiuo metu yra daug vietų, kur yra siūlomos baidarių nuomos paslaugos. Pagalvokite, kur norėtumėte plaukti. Galbūt jums patiktų Aukštaitijos regionas arba Vilniaus rajonas? Paprasčiausias būdas sužinoti, kur norite apsilankyti ir plaukti baidarėmis yra toks, kad jums tereikia peržiūrėti nuotraukas ir perskaityti maršrutų aprašymus. Arba galima rinktis kitą būdą, kai kreipiamasi į baidarių nuomotojus, kurie jums patars, kuris maršrutas jums tiktų, tik prieš tai reikės surasti tinkamą vietovę.

Yra daug baidarių nuomos pasiūlymų įvairiose Lietuvos vietose ir jums reikės rinktis labiausiai tinkamą ne tik pagal vietovę, bet ir reikės pasirinkti tinkamą upę ar ežerą. Šiuo metu baidarių nuoma yra siūloma įvairi ir bus iš ko rinktis. Pavyzdžiui, gali tikti plaukimas Kiaunos upe. Labai svarbu rinktis ne tik vietą, upę ar ežerą, bet ir maršruto ilgį arba plaukimo trukmę. Vieni maršrutai skirti plaukti vieną dieną ir galima dar pasirinkti, kiek valandų norite plaukti, pavyzdžiui, kelias valandas ar visą dieną. Taip pat galima rinktis ir dviejų ar net trijų dienų plaukimus. Beje, kartais žmonės ieško ir dar ilgesnių plaukimo maršrutų. Dažniausiai apie tokius maršrutus nerašoma, tačiau tai dar nereiškia, kad negalima plaukti ilgiau, nei tris dienas. Jeigu norite plaukti ilgiau, tai reikia susisiekti su baidarių nuomotojais ir sužinoti apie tokią galimybę. Kaip matome yra tikrai iš ko rinktis. Jums tik reikės skirti laiko paieškoms ir nuspręsti, kuriame Lietuvos regione norite plaukti ir, kiek laiko norite tai daryti. Taip pat galite pasidomėti ir nakvynės vietomis, jeigu plauksite ilgiau arba norėsite likti nakvynei.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>