Vyriški kvepalai: kada ir kokios natos tinkamiausios?

KvepalaiKo gero, daugelis sutiks, kad kvepalai yra viena svarbiausių įvaizdžio detalių – būtent jie ne tik suteikia progą išreikšti savo asmenybę, papildyti bendrą visumą, bet ir pakelia nuotaiką. Ko gero, daugelis sutiks ir su tuo, jog moterys kvepalams skiria kur kas daugiau dėmesio: kruopščiau, ilgiau juos renkasi, įsigyja daugiau buteliukų, tačiau paskutiniaisiais metais yra pastebima ir kita tendencija: stipriosios lyties atstovai taip pat vis daugiau domisi kvepalų tendencijomis, o nusprendę įsigyti dar vieną buteliuką kvepalų, pasirinkimui skiria kur kas daugiau dėmesio nei anksčiau.

Atsižvelgiant į tai, belieka tik pridurti, kad šiandien vyriški kvepalai yra ta prekė, kuris sulaukia daugiau susidomėjimo. Taigi, labai pravartu turėti žinių. Norite papildyti žinių bagažą? Jau turite puikią progą tai padaryti – jūsų dėmesiui straipsnelis apie tai, kada ir kokios natos geriausiai dera.

Ką tik nupjautos žolės kvapas, jūros brizas bei citrusiniai vaisiai

Kokiais atvejais vyriški kvepalai, kuriuose jaučiamas ką tik nupjautos žolės, jūros brizo ar citrusinių vaisių kvapas yra geriausias pasirinkimas? Belieka tik pridurti, kad tokie vyriški kvepalai tinka daugeliu įvairių atvejų: puikiai tiks jauniems, veržliems, drąsiems, gyvenimą mylintiems vyrams. Svarbu paminėti ir metų laiką – ką tik nupjautos žolės, jūros brizo ar citrusinių vaisių aromatai idealiai tiks šiltuoju metų laiku. Verta pakalbėti ir apie progą: tai – idealus pasirinkimas laisvalaikiui, kasdienai, vykstant į darbą ruošiant į vakarėlį pajūryje.

Prieskonių (vanilės, muskuso, čili pipirų, šokolado, cinamono) natos

Na, o ką verta žinoti apie vyriškus kvepalus, kuriuose jaučiamos prieskonių – vanilės, muskuso, čili pipirų, šokolado, cinamono) natos? Jei kvepalus, kuriuose jaučiamos aukščiau išvardintos natos, verta naudoti šiltuoju metų laiku, tai prieskonių aromatais kvėpintis reikėtų tuomet, kai šalta. Būtent žvarbų rudenį bei šaltą žiemą tokie aromatai atsiskleis gražiausiomis savo spalvomis, be to, išsilaikys ilgai esant net patiems šalčiausiems orams. Maža to, apsigaubus vienu iš šių armotų, netgi ims atrodyti, jog žvarbūs rudens vėjai ar žiemos speigai nebe tokie jau ir žvarbūs.

Kedrai, pačiuliai, santalai

Na, o kuomet kvėpintis kvepalais, kuriuose galime užuosti kedrus, pačiulius ar santalus? Tokie aromatai idealiai tiks brandiems, iš gyvenimo žinantiems ko nori vyrams. Kalbant apie metų laiką, reikia pabrėžti, jog tai puikus pasirinkimas bet kuriam iš jų, tuo tarpu jei siektume įvardinti progas, reikėtų pabrėžti, jog tokie kvepalai puikiai tiks tuo atveju, jei skubate į verslo susitikimą ar į darbą.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Karolina

    Man asmeniškai labai patinka kvepalai, kuriuose yra medienos. Niekada to nežinojau, kol nepradėjau žiūrėti sudėčių kiekvienų kvepalų, tai visi ir mano, ir vyro kvepalai turi medžio savyje. Priklauso kokios kitos natos, vieni tikrai būna sunkesni, skirti šaltajam metų laikui, kiti lengvesni vasarai. Mėgstam su draugu visada turėti kvepalų šalia, draugas į savo rankinę įsideda https://www.lagaminaivisiems.lt/vyriskos-rankines-per-peti.html , aš į savo..

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>