Televizoriai – kaip išsirinkti geriausią?

Renkuosi televizoriųTelevizorius tapo pagrindiniu namų daiktu, be kurio sunku įsivaizduoti savo gyvenimą. Mes taip įpratome laisvalaikį leisti žiūrint įvairias laidas ir filmus, kad sunku būtų be to gyventi. Įvairūs plazminiai ir Led televizoriai parduodami įvairių savybių, dydžių, gamintojų ir kainų. Būtent kaina Kainos.lt labiausiai domina pirkėjus. Kaip pasirinkti tokį, kuris būtų parduodamas gera kaina ir turėtų reikiamas funkcijas?

Pirmiausia pirkėjui reikia pasirinkti tinkamą dydį. Vis dar nutinka tokių atvejų, kai įsigyjamas televizorius, o namuose paaiškėja, kad jis per didelis arba per mažas. Taigi, prieš įsigyjant pamatuokite šiam prietaisui skirtą laisvą vietą ir pasirinkite tinkamą dydį. Dydis skirstomas pagal įstrižaines. Jos gali būti nuo 5 iki 100 colių. Dydį rinktis reikia ir pagal patalpos, kurioje jis stovės, dydį. Pavyzdžiui, miegamajame verčiau rinktis nuo 32 colių įstrižainės televizorių, o štai svetainėje galima žiūrėti prietaisą, kuris bus bent jau 40 colių įstrižainės. Tiesa, daug kas priklauso nuo kambarių dydžių, todėl verčiau susirasti rekomenduojamus atstumus nuo sėdėjimo vietos iki televizoriaus. Pamatuokite atstumą ir pagal tai rinkitės tinkamą ekrano dydį. Galioja paprasti patarimai. Kuo didesnis atstumas nuo žiūrėjimo vietos iki ekrano, tuo didesnė įstrižainė rekomenduojama.

Sekantis svarbus pasirinkimo kriterijus – kaina. Paskaičiuokite savo biudžetą ir nuspręskite, kiek galite pinigų skirti naujam pirkiniui. Labai populiarūs yra Led televizoriai. Jų kaina Kainos.lt galima sužinoti labai greitai. Pasirinkite tinkamą ir ieškokite parduotuvių, kurios turi jums tinkamą modelį. Paprasčiausia rinktis televizorių pagal jums reikiamas kriterijus. Pavyzdžiui, galima pasirinkti gamintojus, įstrižainės dydį ir kainą. Taip pat galima rasti papildomus pasirinkimus, tarkim, jums reikalingas išmanus televizorius ar 3 D galimybė. Paieška greitai bus atlikta už jus, tad beliks tik išsirinkti tinkamiausią pirkinį. Tikriausiai daugelis jau pastebėjo, kad to pačio daikto kaina skiriasi. Tuomet reikės pasirinkti palankiausią kainą siūlančią parduotuvę.

Renkantis televizorių yra dar vienas svarbus kriterijus. Pirkėjui reikia apsispręsti ką pasirinkti. Galima rinktis LCD, LED ar plazminį ekraną. Pastarieji būna nuo 42 colių įstrižainės dydžio. Pagrindiniai privalumai: vienodas vaizdo ir garso pasiskirstymas bei aukštas ryškumas. Šie modeliai turi ir daug trūkumų. Pagrindinis – didelės energijos sąnaudos. LCD televizoriai turi ekranus nuo 19 iki 65 colių. Jų energijos sąnaudos mažos. Trūkumas tas, kad prastai rodys tamsiuose kambariuose. Led ekranas bus nuo 32 colių. Energijos sąnaudos dar mažesnės, nei LCD. Dauguma modelių turi geresnę vaizdo kokybę. Trūkumas – didelė kaina.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>