Pigus šiltanis = ilgaamžis šiltnamis?

Neabejotinai ir drąsiai galime teigti, kad sprendimas užsiauginti daržoves ar vaisius patiems, savo kieme ar kitose priklausančiose valdose yra tiesiog nuostabus. Matydami kaip kasdien auga mėgiamų pomidorų, agurkų, ridikėlių ar kitų žalėsių kainos negalime likti abejingi. Tai mums sukelia reikšmingus apmastymus, nes neretai pastebime, kad augant kainai produkto kokybė nesikeičia teigiama linkme ar dar blogiau, tik tenka nusivilti dėl jos pablogėjimo. Vienareikšiškai puikiai žinome tai, kad Lietuvos klimatas nevisuomet yra palankus mėgiamoms daržovėms ar vaisiams augti, todėl neišvengimai yra privalu pasitelkti papildomas apsaugos priemones, tokias kaip šiltnamis.

Kas yra šiltnamis ir kokios jo savybės?

ŠiltnamiaiAtsakant į klausimą kas yra šiltamis ir kokios yra jo savybės?, galime įvardinti, tai jog jis yra tarsi universali pastogė mūsų derliui. Jis sukuria šilumos efektą, apsaugo nuo lietaus, sniego ar vėjo, nėra prienama nepageidaujamiems kiemo gyvūnams, kontoliuoja vidinę oro cirkuliaciją, palaiko dirvoželio drėgmę, išsaugodama vertingiausias medžiagas. Seniau šiltamius žmonės susimeistraudavo patys, statydavosi iš medienos ar sukaldavo plastikinių vamzdžių konstukcijas apgaupdami įvairaus storio plastikinėmis plėvelėmis. Tokie šiltnamiai tikrai nėra labai patrauklios išvaizdos, neilgaamžiai, reikalaujantys daug priežiūros ir laiko statant. Minėtuose savadarbiuose šilnamiuose, vardytos šiltnamio savybės tikrai neturi galimybės būti šimtu procentų įgyvendintos. Klausiate kodėl? Dažnai tokie šiltnamiai yra statomi be jokio pamato, sutvirtinami smulkiomis vinimis ar virvėmis. Tad drąsiai galime teigti, kad tokie šiltamiai yra jau ne tik nebemadingi, bet kainos atžvilgiu ir nebe ekonomiški, o ką jau kalbėti apie kokybę. Visiems daržovių ar vaisių augintojams jau anokia paslaptis yra polikarbonatiniai šiltnamiai. Jie yra itin kokybiški ir išties nebrangūs. Pastarieji užtikrina, kad auginamas derlius būtų visapusiškai apsaugotas.

Kur galima įsigyti pigų šiltamį ir jo priedus?

Kaip jau minėjome dažnam iš mūsų labai svarbus yra kainos ir kokybės santykis. Įvardijome, kad šiuo metu plačiai naudojami polikarbonatiniai šiltnamiai tikrai yra prieinami kiekvieno daržoves ar vaisius norinčio auginti žmogaus kišenei. Žvelgiant į internetines parduotuves, dėmesį patraukia https://pigussiltnamiai.lt puslapis.

Šioje internetinėje parduotuvėje galima rasti netik vienos rūšies polikarbonatinio šiltnamio pasiūlymą, o galima pasirinkti ir įvairius matmenis, pagal asmeninius poreikius. Be kita ko, ši internetinė parduotuvė plečia asortimentą, siūlydama ir pavėsinių modelius https://pigussiltnamiai.lt/agro-pramoninis puslapyje. Rinkdamiesi jums labiausiai patinkantį šiltnamio modelį, kartu galite įsirinkti ir poilsio zonos apipavidalinimą. Kas gali būti geriau?

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>