Mano dešimtasis gimtaidenis

Vaiko gimtadienio šventėŠiais laikais labai dažnai vaikų gimtadieniai yra organizuojami specialiose tam skirtose vietose. Tai gali būti įvairūs žaidimo kambariai, batutų centrai ir kitokios vietos. Jose užsakomi linksmintojai, yra ir vaišės, jeigu norite, kažkas gali pravesti diskoteką. Mano laikais vaikų gimtadieniai atrodydavo kitaip, bet tai nebūtinai reiškia, kad jie būdavo blogesni.

Gimtadienis, kurio nepamiršiu

Sakyčiau, visi turi tokių gimtadienių, kurių negali pamiršti. Man turbūt įstrigo iš viso du gimtadieniai, bet nežinau, kiek man tada sueidavo metų. Pirmasis įstrigęs buvo tada, kai dar nėjau į mokyklą, bet iš ten įvairiausių įspūdžių parsiveždavo brolis. Tada aš jam pavydėjau ir uniformos, ir to, kad jis ten susipažįsta su visais vaikais. Taigi, man labai buvo smagu, kai grįžo jis iš mokyklos ir padovanojo man iš kaštonų padarytus karolius. Juos kartu padarė su klasioku, kaimynų berniuku. Jaučiausi tokia pamaloninta, juk kas galėjo pagalvoti, kad šie pramuštgalviai norės man gaminti karolius ir kažką apskritai dėl manęs daryti, tai man buvo visiška staigmena, kurią prisiminsiu visą gyvenimą. Tą pačią dieną mama man ir iškepė rudą pyragą, ir aš negalėjau patikėti ir dėl to, kad ji dėl manęs, ne dėl kažko kito, o dėl manęs kepa pyragą. Vaiko mąstysena visai kitokia negu suaugusio, jam nauji dalykai kelia žymiai daugiau emocijų.

Gautos dovanos

Kitas gimtadienis, kurio negaliu pamiršti, buvo turbūt mano dešimtas arba vienuoliktas. Tada atėjo mano jaunieji pusbroliai, kurie iš tiesų ateidavo kiekvieną kartą, kai kažkas švęsdavome gimtadienį. Tokia buvo tradicija, nes tėvai buvo susigiminiavę, taigi, ir patys tiesiog labai norėdavo pasėdėti su kava ir saldumynais. Tačiau man ne taip ir rūpėjo jie, su jais žaisti nebuvo labai įdomu, jie abu buvo berniukai, ir abu gana nuobodūs. Visada labai laukdavau kitų savo pusbrolių ir pusseserių, kurie buvo iš turtingos šeimos. Net jeigu jie neatveždavo dovanų, man vis tiek būdavo be galo smalsu, nes aš žiūrėdavau, kaip jie apsirengę, jie papasakodavo ir visokių dalykų apie savo keliones, kažkokias ekskursijas, kokiose pati nebuvau niekada buvusi.

Tačiau tą gimtadienį atėjo ir kelios mano draugės mergaitės. Su mergaitėmis vaikų gimtadieniai visada būdavo smagiausi, nes tik su jomis galėdavau taip, kaip reikia gerai pažaisti. Todėl labai džiaugiausi, kad turiu tokią galimybę ir iškart ėmiausi žaidimų.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>