Kokias gėles pirkti?

Dovanoti gėles daugeliui atrodo savaime suprantama, kai yra proga ar tiesiog norima nustebinti. Gėlių Fėja siūlo įvairias gėlių rūšis, todėl rinktis iš ko tikrai bus. Vis dėl to, esant dideliam pasirinkimui pirkėjams sudėtinga apsispręsti. Kokios gėlės tinkamos, o kokių geriau nepirkti?

Kai kurie galvoja, kad sunkiausia rasti laiko nueiti į gėlių parduotuvių, todėl daugeliu atvejų gėlės taip ir lieka parduotuvėje, nes pirkėjai neranda tam laiko. Gėlių Fėja – gėlių pristatymas Klaipėda siūlo viską supaprastinti. Reikia tik interneto prieigos ir rinktis gėles iš elektroninės gėlių parduotuvės. Be to, galimas ir gėlių pristatymas, todėl jums tereikia išsirinkti ir nupirkti, Viskuo kitu pasirūpins parduotuvės darbuotojai. Tiesa, jei su pirkimu ar pristatymu bėdų nebelieka, kai perkama tokiu šiuolaikišku būdu, kaip internetu, tai renkantis gėles vis dar sunkumų yra.

Gėlės iš fėjųJeigu jums gėlių reikia gerai pažįstamam ir artimam žmogui, tai galima pasakyti, kad jums labai pasisekė. Jūs tikriausiai žinote, kokias gėles mėgsta ar bent jau numanote, kokios turėtų patikti. Galbūt jūsų senelė visuomet augina nuostabiąsias rožes? Tokiu atveju jūs jau žinote, kad rožės bus geriausia dovana. O gal jūsų mama dievina tulpes? Jums taip pat labai pasisekė, kad žinote tai. Mylimoji negali ramiai praeiti pro įvairias gėlių puokštes ir vis sustoja jomis pasigėrėti? Tuomet ir vėl atsakymas aiškus – ji nudžiugs gavusi bet kokių gėlių puokštę.

Jei žmogus, kuriam įteikti turite gėles nėra taip gerai pažįstamas, tai susiduriama su sunkumais. Ką dovanoti tokiu atveju? Tuomet reikia pagalvoti apie progą, kuriai bus įteikiamos gėlės. Taip pat reikia pagalvoti ir apie tą žmogų, kuris gaus gėles. Vyrams ir moterims dovanojamos skirtingos gėlės. Gėlių Fėja siūlo platų gėlių asortimentą, iš kurio galite išsirinkti įvairias gėles, kurios tiks ir vyrams, ir moterims, ir įvairioms progoms.

Moterims spalvų ir gėlių įvairovė gali būti bet kokia. Puokščių dydis taip pat neribojamas. Galima rinktis nuo vienos rožės iki 1000 rožių žiedų. Visai kas kita dovanoti gėles vyrui. Jiems puokštės turėtų būti kuklesnės. Apsiriboti derėtų iki trijų rūšių gėlėmis, o puokštė turi būti nedidelė. Renkantis gėles reikia laikytis ir kitų taisyklių dėl skaičiaus, rūšies ir t.t. Vis dėl to, pirkėjams nereikia tiek visko išmanyti, juk tam yra pardavėjai. Galima kreiptis konsultacijos ir jums padės.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>