Kodėl blogai spausdina?

Labai smagu, jeigu žinote priežastį, kodėl blogai spausdina asmeninis spausdintuvas. Pavyzdžiui, puikiai suprantate, kad reikalingas spausdintuvo kaseciu pildymas, ir tuomet viskas eisis kaip iš pypkės. Bet neretai žmonės nėra tikri ir nežino, ką daryti, kai prasideda prasta spauda. Prastos spaudos požymiai gali būti dėmės, papilkėjimai, patamsėjimai, iškreipta spauda, deformuoti lapai, kai spausdintuvas išvis nespausdina ar kai užstringa. Priežasčių gali būti įvairų.

Baigiasi rašalas

Tikrai geriausia, kuomet tiesiog pasibaigusi kasetė. Tai reiškia, kad jums tiesiog reikia naujos arba papildyti seną. Taip, kaip antspaudu gamyba naudoja tam tikrą rašalą, taip specialaus jo reikia ir jūsų spausdintuvui. Taigi, pasižiūrėkite instrukciją, kaip išimti kasetę, ir su ta kasete keliaukite spausdinti.

Bloga kasetė arba rašalas, arba uždžiuvusi lazerinė spauda

Kasetės spausdintuvuiDar viena priežastis, kodėl spauda gali atrodyti prastai, tai tiesiog nekokybiška kasetė, arba nekokybiškas jos užpildymas. Taip irgi būna. Reikia rinktis patikimas firmas, kurioms patikite savo spausdintuvo kasetes. Kartais spausdintuvas tiesiog uždžiūsta, jeigu tai lazerinis spausdintuvas.

Blogai įdėti lapai arba netinkamas popierius

Svarbu patikrinti, ar gerai įdėti lapai, ar tinkamai viskas užspausta. Tai svarbus dalykas, kadangi spauda yra geras dalykas, jeigu moki įdėti popierių. Yra specialus tam skirtas stalčiukas, kuriame reikia užfiksuoti padėtį, ir tik tada gali tikėtis, kad bus tinkamai sudėtas popierius. Jeigu jis neužfiksuotas, į spausdintuvą galės keliauti bet kokiu būdu, ir tai galiausiai lems tai, kad spauda bus kreiva ant popieriaus, gal net apskritai išeis į kraštą.

Blogai nustatytas spausdinimas kompiuteryje

Kartais kaltų reikėtų ieškoti pačiuose spausdinimo nustatymuose kompiuteryje. Jeigu juos parinkote ne tokius, kokių reikia, tuomet ir nereikia tikėtis, kad viskas bus gerai. Iš tiesų spauda turi būti parinkta tikrai tinkamai, tik tada galėsite mėgautis kokybišku rezultatu.

Blogi spausdinimo parametrai ant skaitmeninio lapo

Šiek tiek panašu, tačiau tai ne tas pats. Spausdinimo parametrai parenkami, paspaudus 'Spausdinti', o paties failo parametrai yra šiek tiek kas kita. Todėl turi būti aišku, kad viskas gerai, kad spauda neišlenda iš lapo į kraštus. Reikia nustatyti viską taip, kad būtų tinkamo dydžio paraštės, kad būtų pats spaudinys atitinkamo dydžio kaip ir lapas.

Spausdintuve kažkas įstrigę

Kiti spausdintuvo gedimai gali būti tiesiog techniniai. Jeigu, tarkime, spausdintuve užstrigęs senas lapas, o gal įkritęs koks nors daiktas. O gal dar kažkas kito atsitikę, tai irgi gali gadinti spaudą.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>