Kaip pozuoti prieš foto kamerą

Kartais mums būna reikalingos fotografo paslaugos ir tuomet tenka galvoti, kaip pozuoti, kuomet į jus atsisuka foto kameros akis. Tai – nelengvas uždavinys, ir savaime juk mes nemokame taip greitai ir gerai atrodyti kadre, reikia žinoti, ką daryti, kad nuotraukos pranoktų gyvenimą ar bent jau jam prilygtų.

Statiškas kadras iš fasado pusės – nuobodus

Visų pirma, profesionalių fotografo paslaugos paprastai apims ne tik mygtuko paspaudimą ir nuotraukos retušavimą, bet ir asmeninius patarimus, ką iš tiesų daryti, kad kadre atrodytumėte geriau. Ir tie patarimai jums pravers, bus tikrai reikšmingi. Vienas iš patarimų, kurį jums turėtų duoti tikrai geras fotografas – tai nepozuoti iš priekio, tiesiai priešais fotografą. Tai gali būti statiškas ir nuobodus vaizdas. Tokių jūs esate matę pase, ant studento pažymėjimo ar net policijos turimuose vaizduose. Savo fotosesijai norsite kitokių vaizdų.

Moterų pozavimo ypatumai

FotografijaGero fotografo paslaugos apims ir bent kelis patarimus moterims, kaip atrodyti gražiau kadre. Pavyzdžiui, reikėtų stovėti išsitiesus, šiek tiek įtraukus pilvą, atitinkamai išmetus kojas. Jeigu sėdima, reikia sėdėti šiek tiek kampu prieš foto kamerą, atitinkamu būdu susidėti rankas ir kojas, kad kadre atrodytumėte liekna ir graži. Taip pat moterys, pozuodamos fotografui, dar paprastai šiek tiek į priekį atstato krūtinę, priverčia kai kuriuos raumenis įsitempti ir išryškėti, išplečia akis, kad atrodytų didesnės, papučia lūpas ir kilsteli smakrą, kad nesimatytų pagurklio. Visa tai leidžia sukurti gražiausią paveikslą, jeigu tik pozuojant nepersistengiama.

Kur kreipti žvilgsnį

Pozuojant riekia mokėti žvelgti ten, kur reikia. Dažniausiai fotografas pasakys, kur žiūrėti. Visgi, jeigu norite, kad jūsų nuotrauka būtų aktyvi, komunikuojanti, tuomet žvilgsnis turės būti nukreipktas į objektyvą. Net jeigu pozuojama kaip nors pasisukus, pasikreipus, nusisukus, vis tiek yra atsukamas veidas ir žvelgiama į objektyvą – tuomet kuriamas dar gyvesnis ryšys negu tuomet, kai žvelgiama tiesiai priešais objektyvą į jį.

Namų darbai prieš pozuojant: prieš veidrodį

Dar vienas svarbus dalykas – išmokti pozuoti ir prieš veidrodį. Tą daryti bent kartais tikrai reikės, kadangi tik tada pamatysite, kaip iš tiesų geriausiai atrodo jūsų kūnas, veidas, kokios mimikos jums patiktų sustingusios laike. Namų darbai prieš pozuojant: stilius. Reikėtų pasirūpinti ir juo. Pagalvoti apie makiažą, šukuoseną, drabužius. Fotografijai reikia ryškesnių spalvų ir akcentų nei tų, kuriuos kasdien sau įsileidžiate į įvaizdį.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Monika

    Jeigu pateksite pas profesionalų fotografą https://brazzi.co/fotografijos-paslaugos/ , tuomet jis jus pamokins kaip tinkamai pozuoti, kur kreipti žvilgnį bei patars kuri jūsų pusė atrodo geriausiai nuotraukose. Turėti fotosesiją pas profesionalų fotografą yra ne tik smagu, bet taip pat ir naudinga, jog ateityje žinotumėte kaip pozuoti prieš kameras.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>