Ką reikia žinoti renkantis minkštus baldus?

Minkštieji baldai neabejotinai yra būtini kiekvienuose namuose. Rivjera baldai siūlo platų baldų pasirinkimą, todėl baldus ras tiek norintys itin stilingų ir originalių baldų, tiek ir tie, kuriems tiesiog reikia kokybiškų paprastų baldų. Ką turi žinoti kiekvienas pirkėjas, kuriam reikia naujų baldų?

Baldų dydis yra vienas iš svarbiausių kriterijų. Pasirinkus netinkamą dydį, ypatingai mažose patalpose, galima padaryti didelę klaidą. Tuomet baldai gali tiesiog netilpti arba, jei jie ir tilps, tai užims didžiąją dalį kambario. Dėl to rekomenduojama visuomet pamatuoti prieš perkant baldus. Taip pat svarbios ir spalvos. Reikėtų rinktis tokias spalvas, kurios dera prie jau esamų ar būsimų spalvų. Taigi, jūsų užduotis suderinti baldų, užuolaidų, roletų, kilimų, grindų, sienų ir t.t. spalvas.

Baldai namamsViena iš svarbiausių minkštų baldų dalių – minkštoji dalis ant kurios sėdima ar gulima. Norint išsirinkti patogų baldą, nepakanka ant jo pasėdėti, nes kol jis naujas, tai net ir prasčiausios kokybės baldas bus ganėtinai patogus. Prieš perkant reikia sužinoti tam tikras baldo savybes. Pavyzdžiui, norint patogios minkštos baldų dalies, reikia ieškoti tokio porolono, kuris turi didesnį kaip 25 kg/m3 tankį. Svarbu paminėti, kad įprastai atlošui naudojamas mažesnis tankis. Kuo didesnis tankis, tuo ilgiau bus galima naudoti minkštą baldą. Taip pat didesnis minkštumas yra patogesnis sėdėjimui ar gulėjimui. Ne tik porolonas svarbus, bet svarbi ir pati baldo konstrukcija. Viena iš svarbių dalių yra spyruoklės. Jos turi būti kokybiškos.

Ne mažiau svarbūs yra apmušalai. Rivjera baldai gaminami iš įvairių medžiagų. Galima rasti tiek natūralius audinius ar odą, tiek ir dirbtinius. Atminkite, kad itin žema kaina turėtų sukelti įtarimų. Kartais vietoje įprasto audinio, panaudojamas plonas sluoksnis medžiagos, kuris labai greitai nusidėvės. Verčiau išsirinkti tikrą gobeleną ar odą. Taip pat perkant baldus su tam tikros rūšies apmušalais, reikia išsiaiškinti apie tinkamą jų priežiūrą. Tai padės išlaikyti baldus ilgiau nepakitusios būklės.

Perkant minkštus baldus svarbu rinktis ne pigiausią baldą, o tą, kuris pagamintas kokybiškai ir jo gamybai buvo panaudotos kokybiškos medžiagos. Šiuo metu baldų gamintojai nuolat pristato naujas baldų kolekcijas, todėl rinktis iš ko tikrai yra. Svarbu viską gerai apgalvoti ir žinant, kas jums svarbu, ieškoti labiausiai tinkamo baldo, kuris ne tik ilgai išliks geros būklės, bet ir tiks prie namų interjero.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>