Depiliacija namuose: kokias priemones galima naudoti?

Daugelis visuomet nereikalingų plaukelių šalinimui naudoja skustukus, nes tai atrodo greita ir patogu, todėl neišbando kitų variantų, kurie gali labai padėti norint glotnios odos. Žinoma, kai kuriems skustukas puikiai tinka, suteikia greitą rezultatą, tačiau kai kuriais atvejais tokia priemonė gali paskatinti bėrimus, nemalonią odos reakciją, o ir greitas plaukelių ataugimas nebūtinai džiugina. Svajojant apie retesnes depiliacijos procedūras arba apie priemones, nuo kurių oda netaptų itin jautri, verta pagalvoti apie alternatyvas ir pagaliau jas išbandyti. Taip galima kur kas lengviau suprasti kas iš tiesų tinka ir koks depiliacijos būdas būtų pats patogiausias.

Depiliacijos priemonės gali būti visokios – dabar gali rasti vaško juosteles, depiliacinius kremus, šildomą vašką, kietąjį vašką, cukraus pastą ir panašių variantų. Yra net ir specialių prietaisų, kurie gali pradžiuginti savo teikiamais rezultatais – epiliatoriai, fotoepiliatoriai ir profesionalų valdomi lazeriai. Ką rinktis? Lengviau tą suprasite sužinojus daugiau apie šiuos variantus.

Depiliacijos priemonėsVaškas yra greičiausiai antras populiariausias variantas šalinti plaukelius. Kurį laiką puikiai tikdavo vaško juostelės, tačiau dabar populiaru pirkti specialius vaško šildytuvus, kurie leidžia nesunkiai pašildyti vašką, kad jis būtų lengvai naudojamas namuose. Taip galima džiaugtis profesionalia procedūra net neišėjus iš namų. Tokios depiliacijos priemonės randamos specializuotose parduotuvėse ir puikiai tiks net ir jautriaodėms. Yra vaškų, kurie pritaikyti skirtingiems odos tipams, todėl lengvai rasite ir sau tinkamą variantą. Norint pasilengvinti procedūrą, galima rinktis kietą vašką, kuriam nereikalingos juostelės – jis sustingsta išteptas ant odos ir gali būti nesunkiai nuplėšiamas. Itin alergiškoms moterims, kurioms vaškas sukelia nemalonius pojūčius verta naudoti cukraus pastą, kurios naudojimas labai panašus ir leidžia plaukelius taip pat ištraukti su šaknimis. Puikių produktų rasti galima – https://kosmetikosparduotuve.lt/. Panašų efektą suteikia ir epiliatoriai, tačiau daugeliui jie būna skausmingesni.

Depiliacinis kremas gali būti puiki idėja toms vietoms, kur plaukeliai nėra itin stori. Jo efektas toks pats kaip skustuko, tačiau jis gali būti kur kas švelnesnis, jei nesama alergiškiems kokioms nors medžiagoms, kurios yra kremo sudėtyje. Žinoma, rezultatas bus trumpalaikis. Ieškančioms galimybių su plaukeliais atsisveikinti visam laikui, namuose naudojamos depiliacinės priemonės greičiausiai nebus tokios veiksmingos kaip lazeriai, kurių procedūros atliekamos profesionalų. Keli vizitai gali padėti pašalinti plaukelius labai ilgam arba net visam laikui.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>