Ar jums lemta vairuoti? Testas.

Kai kuriems žmonėms yra tiesiog nelemta vairuoti, ir jau geriau kuo greičiau būtų atliktas jų automobilių supirkimas. Tačiau tokie žmonės, kaip taisyklė, dažniausiai to apie save nesupranta ir galvoja, kad viskas yra gerai, jeigu patys į avariją nepatenka. O auto supirkimas atrodo ne jiems – jie važinėja ir važinės. Tačiau auto pasaulis yra klastingas ir jums taip pat vertėtų pasitikrinti ir atskirti, ar turėtumėte būti tame pasaulyje, ar verčiau užleistumėte vietą kitiems vairuotojams.

Daug streso ir šviesų

Superka automobilius brangiaiKaip suprasti, kad jums visai nereikalingas auto supirkimas, ir galite važinėti dar daug metų sėkmingai? Pirmiausiai atkreipkite dėmesį į tai, kaip žmonės elgiasi, kai atsiduria jūsų automobilyje. Ar jie važiuoja laimingi, ramiai su jumis kalbasi, pasakoja apie save, kitaip tariant, net nejaučia, kad šiuo metu važiuoja, nes visiškai jumis pasitiki. O gal jie isteriškai dairosi, prakaituoja, dreba, dairosi, sėdi užsimerkę, vis jums komanduoja, kad iš kažkurios pusės atvažiuoja mašina ir vis perklausia, ar seniai vairuojate. Gali būti, kad jūsų pakeleivis visada taip jaučiasi transporto priemonėje, tačiau gali būti ir taip, kad jis tiesiog labai bijo su jumis važiuoti, nes mato jūsų vairavimo klaidas. Jeigu nebijote būti atviras sau, galite tiesiog paprašyti pakeleivio pakomentuoti, kas yra negerai.

Taip pat dažnai mes sakome, kad labai nekultūringa kelių kultūra, nes žmonės iš automobilių vieni kitiems mojuoja kumščiais ir atlenktais pirštais tada, kai patenka į kažkokias nemalonias situacijas. Bet kaip jūs reaguotumėte, jeigu kitas vairuotojas sukeltų tokią situaciją, jog jūs vos nepatektumėte į avariją? Taigi, važiuodami mažiau skaudinkitės dėl blogos kultūros, o atkreipkite dėmesį į tai, kaip kiti eismo dalyviai į juos reaguoja. Jeigu jie dažnai jums grūmoja, jeigu jums pasitraukus susitrenkia kitos mašinos, jeigu viskas atrodo taip, tarsi iš tiesų jūs sukeliate grėsmę kitiems, gali būti, kad nesate apdovanotas tuo šeštuoju pojūčiu, leidžiančiu iš karto lengvai ir greitai vairuoti mašiną. Gali būti, kad jums reikia ją padėti į vietą.

Kelionė, kurioje visi laimingi

Tada, kai kelionės praeina lyg sviestu pateptos, tada, kai žmonės jūsų prašo, kad pamokytumėte pavairuoti, tada, kai jus samdo vairuotojais – tada be abejo jūs esate puikūs vairuotojai. Jeigu mokate nuvažiuoti tik iki parduotuvės nepatekdamas į auto įvykį, tai dar nereiškia, kad puikiai vairuojate. Tačiau, jeigu esate labai geras vairuotojas, ta manevruosite lyg per dailųjį čiuožimą, ir tą žinosite.

Jaunius

Jaunius paskelbė 177 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>